Facebook Google+ Twitter

Procesja Bożego Ciała w Legnicy [Zdjęcia]

Kilka tysięcy wiernych wzięło udział w procesji Bożego Ciała w Legnicy, która przeszła z katedry św. Piotra i Pawła do kościoła św. Jacka.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Mariusz Witkowski
Fot. Mariusz Witkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Czy chodzi Panu o fotkę nr 5? ono cały czas jest

Komentarz został ukrytyrozwiń

Udało się po bardzo wielu próbach odsłonić potrzebne mi zdjęcia, albo autor tego wzorcowego reportaż poszerzył materiał o wątek dziewcząt z koszyczkami płatków kwiatów. Przepraszam za przynudzanie, ale przez dziesięć lat zrobiłem serki podobnych reportaży więc interesuję się bardziej niż inni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pana Darka pytałem, ale dzięki za wyjaśnienia. Nawet po przewinięciu nie pojawia się powiększenie interesującego mnie zdjęcia. Ciekawi mnie. Prośba do autora aby je wstawił raz jeszcze. Na przyszłość poproszę o taki manewr w skrzynce pocztowej portalu, aby nie zanudzać moją kwestią ogółu uzytkowników

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem, o jakim powiększeniu pan piszesz, panie Wiesławie. Po kliknięciu na miniaturkę pojawia się duże zdjęcie. Można do każdego zdjęcia dojść również przewijając w prawo, to tylko 22 ujęcia więc sprawnie pójdzie, w końcu są i galerie po kilkadziesiąt fotek, to dopiero trzeba się naklikać, aż mysz boli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Pana wytłumaczenie sporo wyjaśnia. Mnie udało się sfotografować dzięki dużej pochyłości ulicy Tkackiej dwa tysiące osoba a już inny fotoreporter który wszedł na dach jakiegoś wysokiego domu uchwycił ciekawie cześć. Chętnie zobaczyłbym powiększone to zdjęcie, które które jest w logo, z dziewczynkami proszę je łaskawie wstawić raz jeszcze na koniec galerii. Z góry dziękuję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też nie jestem specem od procesji, ale procesja w której uczestniczą dwaj abp. z Watykanu, trzech biskupów, musi się różnić od procesji parafialnych. W procesji przeszło prawie 8 tysięcy osób, przy takiej ilości wiernych ciężko wychwycić wszystkie szczegóły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie też irytują drobiazgi mam kłopot z otwieraniem zdjęcia w "logo" z dziewczynkami z koszyczkami to zdjęcie w swojej dynamice mnie ujmuje a aby je ocenić chcę powiękzyc i nic.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasami dobrze jest wiedzę zastosować w praktyce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety wiem dużo o fotografowaniu i wiem dużo o procesjach. To reportaż, który, gdyby nie do jedno jedyne zdjęcie dziewczynek sypiących płatki kwiatów można by podpisać: "Procesja Drogi Krzyżowej przed Wielkanocą".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny fotoreportaż! Ani trochę nie nudzi, każde zdjęcie pokazuje coś innego, oddaje atmosferę i koloryt uroczystości. Mamy tu przegląd wszystkich uczestników uroczystości - są kościelni dostojnicy i tłum, siostry zakonne i słodkie aniołki w bieli rozsypujące kolorowe płatki kwiecia, starzy i młodzi, poważni i uśmiechnięci.
A wszystko to zalane jest złocistymi promieniami słońca.
Takie Boże Ciało pamiętam z moich lat dziecinnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.