Facebook Google+ Twitter

Prof. Hartman broni Wojewódzkiego i atakuje jego krytyków

Zdaniem profesora Jana Hartmana, Kuba Wojewódzki oraz Michał Figurski nie obrazili ukraińskich kobiet, ale stanęli w ich obronie.

Profesor Jan Hartman jest jedną z nielicznych osób, które tak zdecydowanie bronią Kuby Wojewódzkiego oraz Michała Figurskiego w sprawie radiowego skandalu (prezenterzy Radia Eska Rock w niepochlebny sposób wypowiedzieli się o Ukrainkach - przyp. red.).

Według Hartmana, każdy myślący człowiek wie, że radiowi skandaliści poprzez prowokację zaatakowali polskich rodaków, którzy nie traktują z należytym szacunkiem ukraińskich kobiet: "Kto słuchał bądź czytał dialog Wojewódzkiego i Figurskiego ten wie, że naśmiewali się z warszawskich nuworyszy zatrudniających Ukrainki i traktujących je często obcesowo i wzgardliwie".

Hartman atakuje krytyków Wojewódzkiego: zarzuca im debilizm, a instytucje, które reprezentują określa "szemranymi". Zalicza do nich również ukraiński MSZ: "MSZ Ukrainy mógłby im podziękować, ale obowiązku nie miał. Ale debil reaguje jak pies Pawłowa: pada zwrot "zgwałcić Ukrainkę" - znaczy naszych atakują i znieważają" - przekonuje Hartamn w Polityce.

Najwyraźniej do tych instytucji zalicza się również Rada Etyki Mediów oraz UEFA. Ta pierwsza potępiła zachowanie obydwu panów, określając je demonstrowaniem ksenofobii i rasizmu. Ta druga zawiesiła Michała Figurskiego w roli stadionowego konferansjera podczas EURO 2012.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dr Kildare
  • Dr Kildare
  • 26.06.2012 23:41

Panie Hartman ! Rzucenie tych dwóch na pożarcie psom to nasz obowiązek. Rozumiem, solidarność z nimi to dla Pana to kwestia etyki, ale tu jest rzecz ważniejsza: estetyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elwira
  • elwira
  • 26.06.2012 09:27

Czy komuś jest znany prof. Jan Hartman ? Utrzymując konwencję jego wypowiedzi stwierdzam, że jest to wyimaginowany celebryta w stylu Figurskiego i Wojewódzkiego, w stylu obleśnych pederastów. W skrócie : taki sam chuj jak ci których broni, a po jaki chuj to robi to sam nie wie. Jak widać pederastia sięga szeroko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tropiciel rozumu
  • tropiciel rozumu
  • 25.06.2012 19:56

Debile przyciągają innych debili (nawet profesorów).

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 25.06.2012 19:47

Ja nie potrafię zrozumieć jak ktoś kto nie rozumie co jest dobre a co złe , co jest obraźliwe a co nie , został profesorem i kto nadał taki tytuł panu Hartmanowi przecież takich ludzi z takimi tytułami powinno cechować dobre wychowanie , kultura osobista , zrozumienie czyjegoś nieszczęścia. Panowie Wojewódzki i Figurski powinni ponieść adekwatną karę za swoje wybryki i tyle . Przecież pan Wojewódzki na pewno nie chciał by żeby jego mama pracująca w domu niemieckiego biznesmena w dużym domu była traktowana w taki sposób jak on to przedstawia w swojej audycji , bo nie wierzę , że chciałby widzieć swoją matkę na kolanach , a na dodatek od czasu do czasu zgwałconą przez takiego dupka jak pan Figurski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawo i zasady muszą być równe dla wszystkich. Jeżeli razi nas poseł Pięta, atakujący w niewybredny sposób homoseksualistów, powinniśmy mieć jeszcze mniej wyrozumiałości dla ludzi, którzy podobno są w tym samym obozie i przedstawiają się jako szermieże "postępu i tolerancji". Dlatego myślę, że TVN i Eska Rock, jeżeli zależy im na wizerunku, powinni zawiesić obu panów do czasu jednoznacznych przeprosin i np. wpłacenia pokaźnej sumy (100 tysięcy złotych byłoby ok.) na rzecz jakiejś fundacji oferującej np. stypendia młodym ludziom zza wschodniej granicy.
http://bogumilkolmasiak.blogspot.com/2012/06/wojewodzki-figurski-nie-sztuka-jest.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.