Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24047 miejsce

Prof. Paweł Soroka wsparciem dla OKIP

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw wzbogacił się o ogrom wiedzy prof. dr hab. Pawła Soroki. Profesor wykłada na wyższych szkołach w całym kraju oraz czynnie działa w wielu organizacjach pozarządowych, a od b.r. wspomaga OKIP

Prof. Paweł Soroka / Fot. archiwum Menu GroupProfesor Paweł Soroka piastuje stanowisko członka Senatu w Warszawskiej Szkole Zarządzania – Szkole Wyższej. Angażował się w działania uczelni m.in. kierując lub uczestnicząc w przedsięwzięciach badawczych.

Prof. Paweł Soroka to także koordynator Polskiego Lobby Przemysłowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Jest współautorem wielu opinii, stanowisk jak i ekspertyz dotyczących polityki przemysłowej, przekształceń własnościowych i restrukturyzacji strategicznych branż i dziedzin polskiej gospodarki, w tym kompleksu wojskowo-przemysłowego, które przekazywane są najwyższym władzom w Polsce.

Doświadczenie w sprawach międzynarodowych stosunków jest bardzo pomocne w obecnej dobie rozwoju. Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw stawia na wielonarodową współpracę, która sprawia, że rozwój firm współtworzących klaster wyróżnia innowacyjność oraz efektywność w działaniach.

Profesje Pawła Soroki są bardzo bliskie inicjatywom OKIPu, dlatego nawiązana współpraca (Profesor jest członkiem Rady Klastra OKIP) nabiera z każdym dniem siły i przebicia. Horyzont możliwości poszerza się z każdą chwilą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.