Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

117550 miejsce

"Profesjonalny" amator, czyli przekręt w You Can Dance?

Na castingu do VI edycji programu You Can Dance wystąpił Paweł Tolak, elektryk, który zachwycił jurorów swoim talentem. Tyle tylko, że okazał się instruktorem hip-hopu ze szkoły tańca Augustina Egurroli.

Agustin Egurrola w sierpniu 2009 r. / Fot. Lisarlena, GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, w wersji 1.2, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:EgurrolaAgustin.jpg&filetimestamp=2009091513Paweł Tolak, jak podaje fakt.pl dosłownie rzucił jury na kolana. Tyle tylko, że nie jest amatorem, a profesjonalnym nauczycielem i w dodatku przeszedł do następnego etapu konkursu.

Po swoim występie usłyszał od Egurroli, że "jest po prostu królem", tego samego zdania była Kinga Rusin. Jedynie Michał Piróg nie był przekonany co do tańca Pawła Tolaka, twierdząc, że może nie poradzić sobie w innych kategoriach jak np. jazz.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Przytomny
  • Przytomny
  • 25.05.2011 21:50

Nie oglądać nie wysyłać SMSów i biznesu nie będzie, sami dajemy mu kasę więc czemu płaczecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
piotr kubik
  • piotr kubik
  • 20.03.2011 11:34

jak bys mial troche wiedzy to bys wiedzial ze to produkcja tvn decyduje co ma byc pokazane w tv a nie marek czy kinga albo michal a lekcje tanca czynia cuda obejrzyj 10 latke w castingu z warszawy ta dziewczynka tancz 4 5 razy w tygodniu i dlatego doszla do takiego poziomu a nie z tytulu talentu .....a tak naprawde to pisz jak wiesz a nie improwizuj

Komentarz został ukrytyrozwiń
bkz
  • bkz
  • 12.03.2011 15:42

Tolek skończył technikum elektryczne wiec jego zawód to ELEKTRYK, wiec to nie jest żadne kłamstwo, a to że dorabia sobie jako nauczyciel tańca to chyba nie jest grzech. ;] jest zajebisty i odwalcie sie od niego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czarna
  • Czarna
  • 11.03.2011 13:48

Gdzie masz powiedziane, że to amator nie uczący się nigdzie? Oprócz tego, że Tolek jest u Egurroli to jeszcze należy do zespołu Be2Be i jest świetnym tancerzem. Jakoś nie słyszałam w YCD, żeby powiedział iż jest amatorem. Po drugie, kiedy Piróg zaproponował mu jazz, powiedział, że nie ma sprawy. Dodatkowo zgadzam się z angie. To że niektórzy są profesjonalistami nie oznacza, że nie mogą brać udziału w YCD. Doskonalą swoje pasje, dążą do tego, by być jak najlepszymi.
Jeśli chodzi o Eggurolę nie podoba mi się to, że Kinga i Michał mogą być przeciwni, a ostatnie zdanie i tak należy do niego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 10.03.2011 22:15

moga ale niech sie przyznaja ze sa profesjonalistami a nie tv przedstawia ich jako amatorow nie uczacych sie nigdzie to nie w porzadku. a jak rzeczywscie ktos trafi sie samoukiem i jest lepszy niz ich uczen to jakos nie biora, biora tylko swoich to jest niesprawiedliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
angie
  • angie
  • 10.03.2011 19:23

chce wtrącić, że Tolek nie jest jedyną taką osobą spod "gniazdka" Egurroli, która wybiła się w YCD... Adam Kościelniak, Ilona Bekier i Tomasz Barański, czyli troje tancerzy, którzy w piątej edycji byli w finałowej 14-tce, także należą do pupilków Augustina.... Zresztą...czy to ,że Egurrola jest ich pracodawcą ma oznaczać, że nie mają prawa do wystąpienie w takim programie?? są swietnymi tancerzami, więc czemu ich nie brać do kolejnych etapów tego programu....

Komentarz został ukrytyrozwiń
you can lie
  • you can lie
  • 10.03.2011 16:16

bo to wszystko ustawione jest ludzie przychodzacy na castingi dobrze wiedza ze tv kłamie i nabija ludzi w butelke dla zysku a pan egurola wielki inteligencior i maczo na tej naiwnosci tak sie ustawil ze wyzywi nawet 5 pokolenie calkiem dobrze obmyslony biznes zyciowy tylko jakis cud sprawi ze on pojdzie z torbami :-D ale moze ktos sie mu dobierze do tej kubanskiej skóry bo tu nie hawana nie jestem rasista ale powinien biznesy robic u siebie a nie dorabiac sie na biednych naiwnych polakach nie wierzcie w brednie bo ktos kto jest dretfusem -nie umie tanczyc nigdy nie bedzie krolem tanca chocby bral lekcje codziennie ludzie nie dajcie sie omamiać !

Komentarz został ukrytyrozwiń
you can lie
  • you can lie
  • 10.03.2011 16:10

bo to wszystko ustawione jest ludzie przychodzacy na castingi dobrze wiedza ze tv kłamie i nabija ludzi w butelke dla zysku a pan egurola wielki maczo na tej naiwnosci tak sie ustawil ze wyzywi nawet 5 pokolenie calkiem dobrze obmyslony biznes zyciowy tylko jakis cud sprawi ze on pojdzie z torbami :-D ale moze ktos sie mu dobirze do tej kubanskiej skóry bo tu nie hawana nie jestem rasista ale powinien biznesy robic u siebie a nie dorabiac sie na biednych naiwnych polakach nie wierzcie w brednie bo ktos kto nie umie tanczyc nigdy nie bedzie krolem tanca chocby bral lekcje codziennie