Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18017 miejsce

Profesor Wiesław Binienda w Polsce

Człowiek sukcesu, dziekan Wydziału Inżynierii Cywilnej na Uniwersytecie w Akron w stanie Ohio w USA, wieloletni ekspert NASA, laureat wielu prestiżowych nagród NASA, ASCE i innych instytucji - profesor Binienda jest w Polsce.

 / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczJak informuje "Nasz Dziennik", profesor Wiesław Binienda odwiedza Polskę z serią wykładów poświęconych katastrofie smoleńskiej. W poniedziałek uczestniczył w XX Francusko-Polskim Seminarium Mechaniki na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, której jest absolwentem. Przedstawił podczas wykładu rezultaty swoich obliczeń i symulacji komputerowych, które dowodzą bzdurności twierdzenia, iż tzw. "pancerna brzoza" mogła urwać skrzydło Tu154 M 101.

Wczoraj profesor Binienda przedstawiał wyniki swoich ustaleń na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zapis wideo tego arcyciekawego, nie pozbawionego poczucia humoru, wykładu, można obejrzeć na stronie Niezależna.pl. Niezależna.pl informuje też, że wczorajsze spotkanie zorganizowane w Klubie Palladium w Warszawie przez warszawski klub "Gazety Polskiej" zgromadziło tłumy. Pełny zapis tego spotkania, z materiałami wideo, znajdziemy także na stronie wPolityce.pl.

Jutro będzie można spotkać się z profesorem Biniendą w Warszawie, pod namiotem Solidarnych 2010 na Krakowskim Przedmieściu, o godzinie 15.

Warto zapoznać się z wykładami profesora Biniendy. Dla humanistów jest to lekcja pokory, dla "ścisłowców" powtórka z fizyki i mechaniki, a dla wszystkich przypomnienie, że zdrowy rozsądek zazwyczaj podpowiada nam trafne rozwiązania.

W wielu mediach, także w serwisie Wiadomości24.pl
pojawiają się materiały dyskredytujące osobę profesora Biniendy w stylu znanym z PRL. Podaję w tym miejscu kilka linków, dzięki którym każdy z Czytelników będzie mógł sam wyrobić sobie zdanie o "wartości" tego typu matetriałów: strona Profesora na Uniwersytecie w Akron, wyniki wyszukiwania słowa kluczowego Binienda na stronie NASA, prof. dr Wiesław Kazimierz Binienda na stronie Nauki Polskiej.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (198):

Sortuj komentarze:

To juz bylo!
 • To juz bylo!
 • 07.06.2012 19:39

Polak Dzisiaj 11:37
Ocena: 0 0
@Adam Degler

TAKA OPINIA KRYZĄ W NECIE .Pozwolę sobie ja tobie i takim jak ty dać do myślenia.Noże to jest ta najwłaściwsza i jedyna prawda .Sadze , że tak.TAKA JEST MOJA OCENA I SĄ DOWODY NA OBECNE TRAKTOWANIE III RZECZPOSPOLITEJ POLSKI przez PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego .

Prezydent w Rzeczpospolitej Polskiej, niestety , Lech Kaczyński wszystko robił by Polskę wpędzić w zawieruchę .Wszystko robił by z sąsiadami ( naszymi odwiecznymi ale tylko w przeszłości ,wrogami ), mieć jak najgorsze stosunki gospodarcze i polityczne .
ZROBIŁ TO LECH KACZYŃSKI SKUTECZNIE !
W partii opozycyjnej (PiS, pod przewodnictwem jego brata Jarosława Kaczyńskiego) będącym matecznikiem również dla Lecha Kaczyńskiego , wrzało !!!
Obu braciom (Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim ) marzyło się mieć władzę absolutną w Polsce .
NA DRODZE ICH OPĘTAŃCZYCH ZAMIARÓW STAŁ NARÓD POLSKI , KTÓRY ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ ICH ODRZUCIŁ OD REALNEJ WŁADZY w Rzeczpospolitej A DAŁ MANDAT NA RZĄDZENIE Platformie Obywatelskiej (premierowi - Donaldowi Tusk , marszałkom: sejmu - Bronisławowi Komorowskiemu oraz senatu - Bogdanowi Borusewiczowi )
TAKI STAN RZECZY MOCNO KOMPLIKOWAŁ OBU BRACIOM (Lechowi i Jarosławowi Kaczyński ) W PRZEJĘCIU WŁADZY W POLSCE !!!

<<<<<<<<<<<
Wobec takiego stanu rzeczy postanowili dojść DO WŁADZY POPRZEZ PUCZ , OBALENIE ZBROJNE LEGALNYCH WŁADZ W POLSCE !!!
>>>>>>>>>>>

POCZĄTKIEM DO TEGO MIAŁO BYĆ : ZEBRANIE WSZYSTKICH NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW SIŁ ZBROJNYCH POD DOWÓDZTWEM ZWIERZCHNIKA TYCHŻE SIŁ PREZYDENTA RP , Lecha Kaczyńskiego W JEDNYM , ODOSOBNIONYM MIEJSCU - BYŁ NIM POKŁAD SAMOLOTU TU -154 M ).
---OPACZNOŚĆ BOŻA i duchy polskich bohaterów , którzy przelali krew za naszą wolną ojczyznę nad POLSKĄ chyba czuwały. -----
=
Faktycznie .Czy wszyscy najwyżsi dowódcy i wszystkich rodzajów sił zbrojnych byli aż tak nierozgarnięci??? Nie!!

ONI PRZEBYWALI NA POKŁADZIE TEGO SAMOLOTU , BO TO BYŁ ICH SZTAB GENERALNY A UTWORZONY W CELU OBALENIA RZĄDU Donalda Tuska !!!

Jarosław Kaczyński wziął do pomocy PIS i dalej wrednie postępuje wobec Rzeczpospolitej Polskiej .Tą tezę łatwo potwierdzić obserwując co robi PiS z Jarosławem Kaczyńskim a niektórzy Duchovni z Kościoła rzymskokatolickiego go aktywnie w tym ich wspierają .Tak twierdzę na podstawie wszystkich wywrotowych działań wobec III Rzeczpospolitej Polskiej !!!!
TAK OPACZNOŚĆ BOŻA NAD POLSKĄ CZUWAŁA ,ZE NIE DOSZŁO DO WOJNY BRATOBÓJCZEJ MIEDZY NAMI POLAKAMI
Dzisiaj Jarosław Kaczyński ,za wszelka cenę nas, prowadzi do tej bratobójczej wojny ale Polacy są mądrym narodem i kolejny raz (szósty ) odrzucą go od realnego wpływu na los mojej ojczyzny,Rzeczpospolitej Polskiej .!!!!
Hordy spod znaku PiS z tej bezsilności robią co róż w Polsce zadymy ale to jest ich trupie podrygiwanie w trumnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
teresa
 • teresa
 • 04.06.2012 07:05

Ty Degler interpunkcyjny donosicielu przyjrzymy sie Tobie

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
 • 1grajek
 • 28.05.2012 11:00

Moim zdaniem w każdym wypadku jest dużo nieszczęścia i odrobina szczęścia i właśnie w katastrofie Smoleńskiej zabrakło tej odrobiny szczęścia .Może ta brzoza była początkiem tego nieszczęścia?. Jest tak , że nawet taki autorytet jakim jest profesor Binienda nie noże stwierdzać faktu jeżeli nie miał dostępu do wszystkich dowodów , może tylko snuć przypuszczenia , a to nie wystarczy do wyjaśnienia tej katastrofy i w tym miejscu pan Binienda rozmienia na drobne swój autorytet . Pan Binienda może używać tylko przypuszczeń " przypuszczalnie' może , mogło tak być", może z racji ,że przebywał tak długi czas na obczyźnie brakuje mu słów lub ich zrozumienia .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katolik
 • Katolik
 • 27.05.2012 18:27

Tu wypowiada się autorytatywnie i to duchowny.-Ks. Mądej

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ks._madel_sj:_binienda_i_bieda_nauki_21410/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 26.05.2012 17:08

@ Panie Degler ....może pan wytłumaczy dlaczego Binienda zwietrzył strach przed prokuratorami ? Bo by go zagnali w kozi róg specjalistycznymi pytaniami ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kwakkwakwa
 • kwakkwakwa
 • 26.05.2012 14:25

"Biesiady Weselne - przepióreczka
http://www.youtube.com/watch?v=XY2edbB0uTc
Służyłem przez całe lato
Dal mi cimi , cimi dał kaczke za to
A ta kaczka kwaczka,kwacze KWAK
A ta kaczka robi kwak
Sypie się z dupy MAK.
Haczka skakała aż się zesrała !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin Pabian Dzisiaj 13:13
Szanowny Panie Pabian, ja straciłem wiarę w niezlustrowane sady i niezależną prokuraturę. PW urzedzala konferencje i informowała o swojej pracy opinie publiczna, wiec ja nie widzę powodów, dlaczego śledztwo powinno zostać utajnione.

Nie widzę również powodu zamknięcia śledztwa bez możliwości zbadania dowodów rzeczowych w Polsce. Tak jak powiedział Binienda pod koniec przelinkowanego wykładu, cytuje z pamięci: "o ile to zdjęcie jest prawdziwe". Omawiane zdjęcie wygląda jak po wybuchu a nie po zmiażdżeniu samolotu. To samo dotyczy danych na których opierała się jego analiza (możliwe zafałszowane dane?).

Odnośnie obrażania osób o innym zdaniu, (do nich nie nalezę, nie ma na to żadnego dowodu) i potępiam nie tylko obelgi ale również powielanie kłamstwa przez łże-publicystów. Tutaj jesteśmy zgodni.

Co do avatara, to wyrazam moja opinie, panski wizerunek podobal mi sie bardziej. Obecny avatar na pewno nie odstraszy łże-publicystów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kiler
 • kiler
 • 26.05.2012 14:11

No to Tusk ma problem ....potężny problem ...... Ucieczka czy może???? Strach nawet myśleć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Mirosław Kraszewski

Tak dla się upewnienia. Pan nie do mnie z tym "łże-publicystą"?
A co o zatrudnieniu w RFN?
A WAM i Tempelhof?
Serdeczności...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 26.05.2012 14:06

ja tez zastrzegam mozliwość błedu ze kaktus mi urosnie na dłoni .. w porzadku???binienda sie skompromitował!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.