Facebook Google+ Twitter

Profi Credit nagradza polecających

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-16 10:04

Jednym ze sposobów, by taniej pożyczać pieniądze jest udział w programie rekomendacyjnym Polecasz-Zarabiasz

Profi Credit Poland realizuje program Polecasz-Zarabiasz. Klienci firmy, którzy rekomendują jej produkty finansowe swoim znajomym, otrzymują w nagrodę kupony podarunkowe o wartości 50 zł. Za ich pomocą można dokonywać zakupów we wszystkich sklepach, punktach usługowych i gastronomicznych oznaczonych naklejką Sodexo.

Programy rekomendacyjne są jednym z podstawowych i najskuteczniejszych środków pozwalających nagradzać i umacniać lojalność klientów. Profi Credit Poland realizuje obecnie projekt Polecasz-Zarabiasz. Klienci firmy, którzy polecają jej produkty znajomym, otrzymują w nagrodę kupony podarunkowe Sodexo o wartości 50 zł. Warunkiem otrzymania upominku jest pozytywne rozpatrzenie przez Profi Credit Poland wniosku osoby, która zgłosi się po pożyczkę z polecenia. Firma chce w ten sposób nagrodzić klientów, którzy pozostają jej wierni.

- Program Polecasz-Zarabiasz to z naszej strony forma podziękowania klientom za ich zaufanie i lojalność. Wręczając kupony upominkowe chcemy wyrazić naszą wdzięczność w stosunku do osób, które zadowolone z oferowanych przez nas produktów nie wahają się polecać ich znajomym – mówi Jarosław Czulak, Dyrektor Działu Marketingu, Profi Credit Poland.

Program Polecasz-Zarabiasz już wkrótce zostanie rozszerzony o dodatkowe korzyści dla klientów, którzy wybierają Profi Credit dzięki rekomendacjom znajomych.
( )

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Profi Credit


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.