Facebook Google+ Twitter

Profilaktyka uzależnień. W weekend warsztaty za darmo

Pracujesz na co dzień z osobami zagrożonymi uzależnieniem lub nadużywającymi środków psychoaktywnych? Chciałbyś skonfrontować swoją wiedzę z innymi specjalistami i skorzystać z możliwości rozwoju zawodowego. Przyjdź do Polany!

Warsztat z zakresu profilaktyki uzależnień dla osób pracujących z zagrożonymi uzależnieniem bądź nadużywającymi substancji psychoaktywnych odbędzie się w weekend, 23 i 24 czerwca, w godzinach od 10 do 16 w Ośrodku Terapii Uzależnień Polana w Warszawie. Poprowadzi go Agata Bujalska – psycholog kliniczny i certyfikowany terapeuta uzależnień.

Cele warsztatu zdefiniowane zostały w kilku punktach. Przede wszystkim Polana proponuje zainteresowanym uzyskanie wiedzy na temat specyfiki pracy profilaktycznej i pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom. W czasie warsztatu będzie można także nabyć wiedzę niezbędną do rozpoznawania osób używających różnych substancji psychoaktywnych. Ponadto Polana proponuje też zdobycie umiejętności z zakresu budowania własnych programów profilaktycznych. Jak rozmawiać z dzieckiem i jego rodziną oraz jak budować spotkania z rodzicami poświęcone uzależnieniu, to również jeden z tematów warsztatu.

Ilość miejsc w bezpłatnych zajęciach warsztatowych jest ograniczona. Aby wziąć w nich udział należy zgłosić się do Polany telefonicznie lub osobiście oraz okazać potwierdzenie zatrudnienia w placówce zajmującej się pomocą osobom uzależnionym bądź zagrożonym uzależnieniem. Więcej informacji o ośrodku można również znaleźć na jego stronie internetowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.