Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18044 miejsce

Prognoza na niedzielę: chłodno i deszczowo

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-05 11:41

W niedzielę na zachmurzenie umiarkowane z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 11, 13 stopni na południowym wschodzie, do 19 stopni Celsjusza w Wielkopolsce i na Ziemi Lubuskiej.

Mapa temperatur dla Europy / Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Prognoza pogody na niedzielę - 5 września


W ciągu dnia na wschodzie i południu Polski zachmurzenie umiarkowane oraz duże i okresami opady deszczu. Wysokość opadu: w województwach podkarpackim i świętokrzyskim 10-12 mm, lubelskim 15-20 mm. W województwach śląskim, małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim oraz lubelskim w opadach konwekcyjnych punktowo 15-20 mm. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane, jedynie na Pomorzu okresami duże i miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11 do 13 stopni na południowym wschodzie oraz na Podhalu, do 19 stopni Celsjusza miejscami w Wielkopolsce i na Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonie Zatoki Gdańskiej okresami porywisty, północno-wschodni i północny.

Ostrzeżenia Meteorologiczne IMiGW


Województwo śląskie. Intensywne opady deszczu. Przewiduje się wystąpienie opadów deszczu w wysokości 25 mm. Później w ciągu dnia opady będą słabsze.

Województwo świętokrzyskie i lubelskie. Intensywne opady deszczu. Przewiduje się wystąpienie opadów deszczu w wysokości 30 mm.

Województwo mazowieckie. Intensywne opady deszczu. Na wschodzie oraz miejscami na południu województwa prognozowane są intensywne opady deszczu, których wysokość
w godzinach od 12:00 dnia 5.09 do godziny 12:00 dnia 6.09 osiągnie 10-20 mm. Na obszarze powiatów łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego i węgrowskiego lokalnie może spaść do 30 mm. Po godzinie 12:00 dnia 6.09 opady zaczną istotnie słabnąć.

Województwo małopolskie. Intensywne opady deszczu. Przewiduje się wystąpienie opadów deszczu w wysokości 35 mm lokalnie 50 mm. Opady w ciągu dnia powinny stopniowo tracić intensywność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

i gdzie to lato:(:(:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.09.2010 20:40

Coraz zimniej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.