Facebook Google+ Twitter

Prognoza pogody na nadchodzący weekend

Meteorolodzy zapowiadają napływ cieplejszego powietrza nad Polskę. Ciśnienie w stolicy wyniesie 999 hPa i będzie wzrastać. Duże zachmurzenie i opady deszcze wciąż nie odpuszczają. Jedynie we wschodniej i północno-zachodniej części Polski nie powinno padać.

Temperatura oscylować będzie od 20 do 24 st. C. Cieplej będzie na krańcach wschodu i południowego wschodu - tam temperatura od 25 do 28 st. C. Na południu kraju możliwe burze
- informuje wirtualnapolska.pl.

Wiatr słaby, okresami umiarkowany. Podczas burz wiatr może osiągać do 60 km/h.

W nocy temperatura spadnie do 10 st. C. w części zachodniej i północno-zachodniej kraju oraz do 14 st. C w centrum i na wschodzie. Wiatr przeważnie słaby, zmienny.

Sobota będzie słoneczna z niewielką ilością chmur. Pierwszy dzień weekendu upłynie pod znakiem przyjemnej i komfortowej temperatury. Według przewidywań synoptyków temperatura w kraju wyniesie od 23 do 26 st. C.

Przewidziany okresowy wzrost zachmurzenia. Na wschodzie i południu Polski chmury przyniosą opady.

W niedzielę poprawią się warunki atmosferyczne. Słupek rtęci na termometrach pokaże od 25 do 29 st. C. Mimo okresowego zachmurzenia słońca będzie znacznie więcej niż w sobotę. Synoptycy nie przewidują opadów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.