Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5917 miejsce

Prognoza pogody na poniedziałek

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-05 19:58

W nocy na wschodzie, południowym wschodzie i miejscami w centrum zachmurzenie duże z opadami deszczu. W województwie świętokrzyskim, lubelskim, na południu podlaskiego oraz w województwie mazowieckim opady wyniosą lokalnie do 20 mm.

Mapa synoptyczna na poniedziałek / Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki WodnejNa znacznym obszarze Polski zachmurzenie małe i umiarkowane, w rejonie Zatoki Gdańskiej miejscami przelotne opady deszczu. W kotlinach sudeckich rano zamglenia i lokalnie mgły ograniczające widzialność do słabej i bardzo słabej. Temperatura minimalna od 3, 4 stopni w kotlinach sudeckich, do 5, 9 stopni Celsjusza na pozostałym obszarze kraju, cieplej jedynie miejscami na wschodzie oraz w rejonie Zatoki Gdańskiej, około 10 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, na wybrzeżu okresami umiarkowany, z kierunków północnych.

W poniedziałek na północnym zachodzie oraz krańcach zachodnich kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, na Pomorzu miejscami przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane oraz duże i okresami opady deszczu. W województwie mazowieckim, lubelskim, podlaskim, oraz we wschodniej części województwa łódzkiego opady wyniosą lokalnie 10-15 mm, a w południowej części województwa śląskiego miejscami 15 mm. Temperatura maksymalna od 13 stopni na Podlasiu, do 16 stopni w centrum i 18 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i północny.

Ostrzeżenia meteorologiczne IMiGW


Mapka pokazuje prognozę pogody na poniedziałek / Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki WodnejWojewództwo mazowieckie. Intensywne opady deszczu. Na wschodzie oraz miejscami na południu województwa prognozowane są intensywne opady deszczu, których wysokość w ciągu doby osiągnie 10-20 mm. Na obszarze powiatów łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego i węgrowskiego lokalnie może spaść do 30 mm. Po godzinie 12, dnia 6 września opady zaczną słabnąć.

Województwo lubelskie. Intensywne opady deszczu. Przewiduje się wystąpienie opadów deszczu w wysokości około 30mm.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.