Facebook Google+ Twitter

Prognoza pogody na poniedziałek i wtorek

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-12 17:31

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami mgły ograniczające widzialność do bardzo słabej, a lokalnie na zachodzie do bardzo złej. Temperatura minimalna w nocy od 8 do 12 stopni Celsjusza.

Prognoza pogody na poniedziałek - 12 wrześniaW dzień na wschodzie i w centrum zachmurzenie małe i umiarkowane. Na północnym zachodzie, zachodzie i południowym zachodzie stopniowy wzrost zachmurzenia, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 19 do 22 stopni Celsjusza, w rejonach podgórskich od 17 do 20 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunków południowych, na zachodzie kraju skręcający na umiarkowany północno-zachodni.

Prognoza pogody na wtorek - 14 wrześniaW nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, lokalnie w pasie od Mazur i Warmii przez wschodnią Wielkopolskę po Śląsk zachmurzenie umiarkowane i duże, i okresami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 8 do 12 stopni Celsjusza, w rejonie Zatoki Gdańskiej 13 stopni, a w rejonach podgórskich do 7 stopni. Wiatr słaby, na zachodzie i w centrum zachodni i północno-zachodni, na pozostałym obszarze przeważnie południowo-wschodni.

W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 15, 16 stopni na północnym zachodzie do 19 stopni w centrum i 22 stopni na południowym wschodzie. W rejonach podgórskich 16 stopni. Wiatr słaby, na północy umiarkowany południowo-zachodni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Rafał Pietrasiewicz
  • Rafał Pietrasiewicz
  • 29.09.2010 14:45

Autor odszedł już z link Teraz robi karierę w Gazecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.09.2010 19:33

Pawle, widzę stajesz się konkurencyjny, dla moje przyjaciela Tomka Wasilewskiego z TV :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
przesądny
  • przesądny
  • 13.09.2010 11:36

a czy nie ma prognozy na 13 -go. Bo tu poniedziałek 12, wtorek 14.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.