Facebook Google+ Twitter

Prognoza pogody na weekend

Wróciłem przed chwilą z porannego spaceru z psami. W Warszawie świeci słońce, niebo jest bezchmurne. Wcale nie oznacza to, że na sobotnio-niedzielny spacer można wybrać się t-shorcie. Jest chłodno.

Jak informuje IMGW od Norwegii po Europę południową przeważają układy wysokiego ciśnienia. Pozostałe obszary kontynentu pozostają pod wpływem niżów. Polska znajduje się między niżem znad Rosji, a wyżem znad Niemiec. Napływa dość chłodne powietrze z północnego zachodu.

Ciśnienie rośnie. W Warszawie w południe wyniesie 1004 hPa.

W sobotę w kraju słonecznie i bez opadów. Temp. maks. od 8 st C na Podlasiu do 13 st C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie okresami porywisty, północno-zachodni.

W nocy pogodnie, tylko na Suwalszczyźnie przejściowo pochmurno z możliwością przelotnego opadu deszczu ze śniegiem. Temp. min. od -3 st C na Śląsku do 2 st C nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie jeszcze początkowo porywisty, północno - zachodni.

W niedzielę słonecznie i cieplej. Temp. maks. od 11 st C na Podlasiu do 19 st C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko na Mazurach i Podlasiu okresami porywisty, północno-zachodni, na zachodzie skręcający na południowo-zachodni.

W Warszawie w sobotę słonecznie. Temp. maks. 10 st C. Wiatr umiarkowany, chwilami nadal porywisty, północno-zachodni. W nocy pogodnie. Temp. min. -2 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno - zachodni.

W niedzielę w stolicy słonecznie. Temp. maks. 13 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.