Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29589 miejsce

Prognoza pogody na wtorek 10 sierpnia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-08-10 13:41

We wtorek Polska będzie w obszarze wysokiego ciśnienia. Zachmurzenie umiarkowane. Lokalnie wystąpią przelotne opady deszczu i burze. Wiatr słaby, tylko podczas burz w porywach do 60km/h. Temperatura maksymalna od 22 do 28 stopni Celsjusza.

Mapa pogodowa na wtorek / Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Prognoza pogody na wtorekW ciągu dnia na południowym wschodzie zachmurzenie małe lub umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane lub duże i miejscami przelotne opady deszczu, a na północy kraju oraz w centrum możliwe również burze. Temperatura maksymalna od 24 do 26 stopni Celsjusza, jedynie na wybrzeżu chłodniej - od 22 do 23 stopni, a na krańcach południowo-wschodnich nieco cieplej - od 27 do 28 stopni Celsjusza. Wiatr słaby zmienny, jedynie w czasie burz dość silny, w porywach do 60 km/h.

Ostrzeżenia meteorologiczne Instytutu Meteorologii i Gospodarki WodnejWojewództwo lubelskie. Obserwuje się i przewiduje wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą 5-15 mm, lokalnie 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h. Ostrzeżenie ważne do godz. 20.

Województwo mazowieckie. Występują i są prognozowane burze, podczas których opady deszczu wyniosą 10-15 mm, lokalnie 25 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h. Ostrzeżenie ważne do godz. 21.

Ostrzeżenia hydrologiczne Instytutu Meteorologii i Gospodarki WodnejWojewództwo lubuskie. W ciągu najbliższej doby dalsze wzrosty stanów wody powyżej stanu alarmowego spowodowane przemieszczaniem się fali powodziowej wystąpią na Nysie Łużyckiej poniżej Gubina do ujścia i na Bobrze od Żagania do ujścia oraz na Odrze od ujścia Nysy Łużyckiej (w Słubicach o ok. 75 cm). Ostrzeżenie ważne do 11.08.2010, do godz. 12.

Województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie. KONTYNUACJA. W ciągu najbliższej doby na Jeziorze Rajgrodzkim i Kanale Giżyckim przewiduje się tendencję spadkową poziomu wody w strefie stanów wysokich, przy przekroczonych stanach ostrzegawczych. Ostrzeżenie ważne do 11.08.2010, do godz. 13.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.