Facebook Google+ Twitter

Prognozujemy PIĘKNĄ POGODĘ!

Skorup serwuje nam dziś potrójną premierę. Na półkach sklepowych pojawił się właśnie najnowszy album rapera zatytułowany PIĘKNA POGODA. Do sieci trafiły natomiast dwa promujące go filmy. W pierwszym pada deszcz, w drugim leje się krew...

PIĘKNA POGODA w sklepach od 8.11.2013 / Fot. 2Sympleks/Mat. promocyjne MaxFloRecPIĘKNA POGODA to już czwarte solowe wydawnictwo Skorupa. Zawiera 17 świeżych utworów, z których każdy jest rozprawą z własnymi emocjami, wspomnieniami i fantazją artysty. Wśród nich znajdują się np.: będący powrotem do lat 80., czasów Solidarności i szczytu popularności Lady Pank, „Adapter Daniel”, „Świata ciekawość”, do którego powstało specyficzne „swojskie wideo”, czy „Taki”, gdzie gościnnie pojawia się Lilu wraz z Jareckim. Dziś premiera teledysku do tego ostatniego.- Hip-hop inspirowany polskimi obyczajami, historie wywiedzione z lokalnych miejsc publicznych i ich autorska interpretacja – tak swoją czwartą płytę opisuje Skorup. Dzięki selekcji opartej na dopasowaniu klimatu podkładów do tekstów, a także mnogości autorów beatów, oferuje nam krążek odzwierciedlający szeroką gamę trendów w produkcji muzycznej. Jak przystało na albumy wydawane nakładem MaxFloRec, PIĘKNA POGODA jest owocem pracy wybitnych producentów. Należy do nich m.in. stojący za sukcesem złotej płyty REKONANT grupy Pokahontaz DiNO. Kilka numerów wyprodukował sam Skorup. Za wszystkie skrecze odpowiada DJ Hopbeat. W muzycznych aranżacjach udzielili się: na saksofonie – Paweł Piec, na skrzypcach – Tomasz Mucha. Listę gości uzupełniają m.in.: Buka, Bu, Kosmos, Mass Cypher, Masia, Proceente, Łysonżi, Kamelito, Sinsen, Majkel, Esko, Tymin, Peus, Andrzej Skorupa czy Dohtor Miód wnoszący element śląskości.

A skoro już o Śląsku mowa, o prognozę PIĘKNEJ POGODY Skorupa pokusiła się śląska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Patrycja Tomaszczyk-Kindla (kliknij, aby zobaczyć).

Wydawnictwo otwiera tytułowa „Piękna pogoda”, a zamyka „Złodziej na górze Olimp”. Pełny spis utworów znajduje się w internetowym sklepie MaxFlo. Tam też można zamówić płytę (kliknij, aby przejść).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.