Facebook Google+ Twitter

Program stypendialny dla polskich managerów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-09 13:22

Wiedeński Uniwersytet Ekonomii i Biznesu – jedna z bardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych w Europie – otwiera się na polskich managerów.

Wiedeński Uniwersytet Ekonomii i Biznesu – jedna z bardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych w Europie – otwiera się na polskich managerów. Instytucja o ponad stuletniej tradycji, należąca do światowej czołówki będzie w ramach WU Executive Academy prowadzić programy MBA, Master of Laws i wiele innych dedykowane specjalnie dla polskiej kadry zarządzającej wyższego szczebla.

Stanowiąca część Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, wiedeńska WU Executive Academy, która na co dzień wykorzystuje zasoby wiedzy i doświadczenia około 1200 pracowników naukowych oraz licznej grupy ekspertów z ponad 200 partnerskich uniwersytetów na całym świecie otwiera się na polskich menadżerów.

Polska to rynek z bardzo dużymi perspektywami rozwoju. Firmy krajowe i zagraniczne, która w najbliższych latach pojawią się w waszym kraju będą potrzebowały kadry wykształconej według najwyższych światowych standardów biznesowych – mówi prof. Bodo B. Schlegelmilch, dziekan WU Executive Academy i dyrektor wydziału Międzynarodowego Marketingu i Zarządzania Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu. – Dzięki programom oferowanym przez WU Executive Academy jesteśmy świetnie przygotowani, żeby odpowiedzieć na tę potrzebę. Dlatego otwieramy się na polską kadrę zarządzającą – dodaje.

Wartości WU Executive Acadamy

Jako część Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, WU Executive Academy po-siada akredytację EQUIS (European Quality Improvement System) – międzynarodowego systemu akredytacji przyznawanych przez Europejską Fundację Zarządzania. Programy MBA zostały również akredytowane przez stowarzyszenie AMBA przyznające certyfikaty uznawane na całym świecie. W krajach niemieckojęzycznych istnieją tylko dwie uczelnie ekonomiczne, spełniające kryteria jakości wymagane przez obie te instytucje akredytują-ce. Jej programy wymieniane są w rankingach sporządzanych przez m.in.: Financial Ti-mes, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Handelsblatt czy branżowy Personal Magazyn.

Każdego roku programy edukacji menedżerskiej oferowane przez WU Executive Academy przyciągają 900 absolwentów wyższych uczelni oraz 1200 menedżerów i ekspertów z po-nad 75 krajów. Zajęcia i sesje odbywają się są w ponad 15 krajach na trzech kontynentach.

Wśród wykładowców WU Executive Academy jest wielu światowej sławy profesorów oraz menedżerów najwyższego szczebla. Przekazują oni studentom najnowszą wiedzę, opartą na badaniach naukowych oraz doświadczeniu zdobytym podczas wdrażania w praktykę najnowocześniejszych modeli zarządzania.

Szansa na stypendium
Kursy edukacyjne są otwarte na kadrę menadżerską z polskim obywatelstwem. Dodatkowo potencjalni uczestnicy mogą ubiegać się o dodatkowe wsparcie finansowe. Przykładowo, aby uczestniczyć w programie Global Executive MBA Program, oferowanym przez WU Executive Academy – Vienna University of Economics and Business, Austria we współpracy z Carlson School of Management – University of Minnesota, USA wystarczy zgłosić chęć swojego udziału w kursie poprzez złożenie odpowiedniej aplikacji. Pośród zgłoszonych zostaną wybrane osoby, które będą miały szansę na zdobycie wartościowego stypendium. Kandydaci zostaną wytypowani przez specjalnie powołaną do tego komisję oraz zaproszeni na rozmowę do Wiednia w lutym 2014 roku.

Zajęcia odbywają się w języku angielskim.
***
Więcej informacji na temat stypendiów dla polskich menedżerów można znaleźć tutaj: https://www.executiveacademy.at/en/financing-options/Pages/scholarships.aspx
(Joanna Sieradzka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.