Facebook Google+ Twitter

Program tegorocznych Targów Żeglarskich "Boatshow"

Już za niecałe dwa tygodnie rozpoczną się XI Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow". W Poznaniu targi goszczą po raz drugi. Jak zwykle organizatorzy trzymają zwiedzających w napięciu do ostatniej chwili. Właśnie udostępnili program.

Logo imprezy. / Fot. fot. Organizatorzy BoatshowNiewątpliwym atutem Międzynarodowych Targów Poznańskich są wysokie hale, w których można pokazać większość jachtów w całej okazałości, z postawionymi masztami i żaglami. A będzie co oglądać. Organizatorzy podają długą listę nowości, jakie będzie można zobaczyć. W tym roku swoją premierę będą miały jachty: Galia 520 Sundeck, Nautiner 38 Classic, Nautiner 309 Sport, Antilla 27, Merry Fisher 645, CapCamarat 635 DC, Hornet 29, Mas 28, Courier 970, Chapaeeal, Regal 3350 Cuddy oraz Tes 28.

Poza premierami zapowiadanych jest ponad 200 wystawców. W zeszłym roku było ich 180. Jak zawsze przygotowano bogaty program konferencji, prelekcji, spotkań i konkursów. W tym roku planowana jest konferencja European Boating Association, różnorodne wystąpienia w ramach Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Bartłomiej Zborowski/PAP"Speakers Corner". Będą zarówno opowieści z Tall Ships i z wypraw arktycznych, jak i opowieści o węzłach, warsztaty meteorologiczne i nawigacyjne, techniki remontów, zagadnienia czarterowe oraz wiele innych.

Magazyn Jachting jak co roku organizuje poszukiwanie skarbów. Basen opanuje magazyn "Nurkowanie" oraz ratownicy, którzy zaprezentują pirotechniczne środki ratunkowe.

Jesienne targi są doskonałą okazją do wręczania nagród w konkurencjach pucharowych, których w Polsce nie brakuje. Cały program dostępny jest tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.