Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9492 miejsce

Program TV: Wigilia i Święta. Przedstawiamy listę filmów, które warto w święta obejrzeć w telewizji

"Kevin sam w domu", "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", "Listy do M.", "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Ojciec chrzestny" - zobaczcie, co warto obejrzeć w Święta w telewizji.

 / Fot. youtube/screenSpecjalnie dla Was przygotowaliśmy przewodnik po najciekawszych filmach, które będziecie mogli obejrzeć w Święta Bożego Narodzenia. Nie zabraknie kina akcji, komedii romantycznych, a także programów dla najmłodszych.

24 grudnia, Wigilia

"Opowieść wigilijna", TVP 1 godz. 14:15

Ponury sknera Ebenezer Scrooge, który już dawno zerwał kontakty z krewnymi i znajomymi, przechodzi głęboką przemianę podczas wigilijnej nocy.

"Plan doskonały", TVP 1 godz. 23:05

Do oddziału banku na Wall Street dostają się czterej uzbrojeni ludzie. Terroryzują klientów i pracowników. Wkrótce pojawiają się podejrzenia, że bank skrywa coś ważniejszego niż pieniądze.

"Kevin sam w domu", Polsat godz. 20:05

 / Fot. screen z filmu Kevin sam w domuTego nie mogło zabraknąć w świątecznym repertuarze. 8-letni chłopiec przypadkowo zostaje sam w domu i musi zmierzyć się ze złodziejami. Powtórka: 25 grudnia, godz. 16:45, Polsat.

"Milion na Gwiazdkę", Polsat godz. 22:15

Rodzina Saundersów nie czuje ducha zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Gdy ojciec rodziny zabiera dzieci na świąteczne zakupy, wyprawa się komplikuje. Dzieciaki znajdują torbę z pieniędzmi. Film zobaczycie także 25 grudnia o godz. 14:45 na Polsacie.

"Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", TVN godz. 20:05

Asterix i Obelix wyruszają do Egiptu, aby pomóc architektowi wybudować najwspanialszy pałac na środku pustyni.

"Czego pragną dziewczyny", TVN godz. 22:20

Daphne, przebojowa nastolatka z Nowego Jorku, chce poznać ojca, brytyjskiego arystokratę, który porzucił jej matkę, kiedy ta była w ciąży. W tym celu udaje się do Londynu.

"Last Vegas", Canal+ godz. 19:15

Billy, Paddy, Archie i Sam znają się od dziecka. Dziś to panowie po sześćdziesiątce, każdy z nich prowadzi inne życie. Jednego z nich czeka kawalerski wieczór. To świetna okazja do spotkania po latach.

"Daję nam rok", Canal+, godz. 23:05

Nat ma wysokie wymagania wobec siebie i innych. Uważa, że pisarz Josh, zapewni jej stabilizację. Po ślubie staje się jasne, że para nie pasuje do siebie.

"Thor: Mroczny świat", HBO godz. 22:00

Kontynuacja losów Thora, który musi ocalić wszechświat przed Malekithem. Gdy okazuje się, że władca ciemności powraca, Thor wyrusza w niebezpieczną podróż.

25 grudnia, Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia:

"Holiday", TVP1, godz. 20:25

Bizneswoman z Los Angeles i redaktorka mieszkająca w Londynie postanawiają zamienić się miejscami zamieszkania na czas świąt Bożego Narodzenia.

"Pretty Woman", TVP2, godz. 22:20

Kolejny klasyk w świątecznym repertuarze: Prostytutka Vivien spotyka na ulicy Los Angeles przystojnego i bardzo bogatego biznesmena.

"Święta Las Minute", Polsat godz. 22:10

Małżeństwo postanawia zbojkotować Święta i planuje wyjechać na Karaiby. Ich decyzja spotka się jednak z dezaprobatą sąsiadów, dla których tradycja to świętość.

"Listy do M.", TVN, godz. 20:00

Drogi życiowe kilkunastu osób zmieniają się i wzajemnie krzyżują w czasie świąt Bożego Narodzenia.

"Miłość w Seattle", 4, godz. 17:00

Burke próbuje dojść do siebie po śmierci żony. Gdy poznaje Eloise wydaje się, że spotkanie mogłoby być początkiem poważniejszej relacji.

"Wałęsa. Człowiek z nadziei", Canal+ godz. 18:55

Historia Lecha Wałęsy, który razem z Solidarnością walczył o Polskę wolną od komunizmu.

"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", Canal+ godz. 21:00

W państwie Panem raz w roku każdy Dystrykt wybiera chłopca i dziewczynę, którzy wezmą udział w Głodowych Igrzyskach - transmitowanym na żywo przez telewizję turnieju na śmierć i życie.

"Hobbit: Pustkowie Smauga", HBO godz. 20:10

Hobbit Bilbo kontynuuje podróż przez Śródziemie. Celem wyprawy jest odzyskanie Ereboru. Przemierzając kolejne krainy, zbliża się coraz bardziej do siedziby Smauga.

26 grudnia, Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia:

"To nie tak, jak myślisz, kotku", TVP1 godz. 20:25

Zamożny neurochirurg Filip Hoffman postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Niestety, te romantyczne plany może pokrzyżować żona – doktorowa Maria Hoffman.

"Gdzie jest nemo?", Polsat godz. 20:05


Mały Nemo zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony. Ojciec i rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.

"Asterix na Olimpiadzie", TVN godz. 20:00

Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa.

"Ojciec chrzestny", TVN godz. 22:25

Don Vito Corleone, głowa rodziny mafijnej, odrzuca propozycję wspólnego interesu z właścicielem plantacji maku w Turcji. Ta decyzja staje się przyczyną wojny gangów.

"Mamma Mia!", Canal+ godz. 11:40

Sophie marzy o tym, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. W tajemnicy przed matką dziewczyna zaprasza na wesele trzech mężczyzn, z których jeden musi być jej ojcem.

"Ambassada", Canal+ godz. 21:00

W warszawskiej kamienicy młody pisarz i jego żona odkrywają windę, która umożliwia podróż w czasie. Przenoszą się do sierpnia 1939 roku i próbują zmienić bieg historii.

Madagaskar III, HBO godz. 18:05

Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman próbują wrócić do nowojorskiego zoo. Przemierzają Europę ścigani przez kolekcjonerkę trofeów.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.