Facebook Google+ Twitter

Programy partnerskie, czyli nagrody "za free"

Chciałbym Was zapoznać z ofertą dostępnych nagród w programach partnerskich kilku najpopularniejszych polskich oraz ogólnoświatowych stron internetowych- począwszy od Lockerz aż po Otineo (od doładowań prepaid po nagrody rzeczowe).

 / Fot. DominikLockerz
Lockerz to serwis społecznościowy, na którym za oglądanie filmików, teledysków, zapraszanie znajomych dostajemy punkty. Do największych zalet serwisu należy to, że za każdą aktywność dostajemy punkty, które zamieniamy na wartościowe nagrody. Kategorie nagród dzielą się na: Cool Brands (wypłaty na PayPal, bony Amazon.com, itp.), Electronics (Konsole XBOX, PSP, PS3, Wii, gry na te konsole, słuchawki, Ipody, komputery MAC, oraz MAC Booki, Ipady itd.), Exclusive(koszulki, kubki ręczniki LOCKERZ, itp.)

Punkty na tym portalu zdobywa się szybko: 2pkt. za logowanie codzienne, 2pkt. za obejrzenie filmiku, 2 pkt. za odpowiedź w "dailies" (codzienne pytanie np. "the best thing about my mum is....", lub pytanie, na które musimy wybrać jedną z podanych odpowiedzi.

Dla Z-List (lista VIP- żeby się dostać potrzeba 20 zaproszonych) punkty za wszystko są mnożone razy dwa. Nagrody można zdobyć podczas restock (wydając mało punktów) lub kupić w sklepiku (potrzeba dużo punktów, ale dzięki punktom można zmniejszyć cenę przedmiotu). Jeśli kogoś zainteresował ten temat proszę o PW, a wyślę zaproszenie- tylko tak można tam się dostać.

 / Fot. DominikTakeagift
Strona odniosła sukces, jednak to chyba nie do końca to, czego się spodziewaliśmy. Co do zdobywania punktów, to mamy do przeczytania wycinek tekstu np. o Leniwcu lub bolidzie F1, do którego otrzymujemy jedno lub kilka pytań i jeżeli odpowiemy na nie poprawnie- dostajemy punkty (ilość ich zależy od typu konta). Nagrody też dzielą się na te dla kont: Basic- nagrody do 99 PLN (pendrive, karty pamięci klawiatury itp.), Premium- do kwoty około 999 PLN (konsole, pady, dyski, telefony, ipody), Elite- nagrody do kwoty 5000 PLN (laptopy, telefony, XBOX, PS3, lustrzanki itp.)

Jeśli kogoś zainteresowała ta oferta będę wdzięczny za zarejestrowanie się pod linkiem:
Zarejestruj się.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.