Facebook Google+ Twitter

Proinnowacyjne, lutowe warsztaty dla MŚP

W Warszawie odbywają się szkolenia dotyczące najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie technologii informacyjnych dla przedsiębiorców, menedżerów i kadry zarządzającej małych i średnich firm.

Logo ośrodka RENOWATOR / Fot. Tomasz Kamiński„Proinnowacyjne Warsztaty dla MŚP” jeszcze do końca lutego organizuje Partnerstwo Na Rzecz Rozwoju – Ośrodek Szkoleniowo-Konsultacyjno-Stażowy Renowator. Ośrodek jest projektem realizowanym przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. Wszystkich edycji jest osiem. Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja tych szkoleń. Potrwa od 18 do 20 lutego. Kolejne dwie mają mieć miejsce w terminach 20 - 22 lutego i od 25 do 27 lutego tego roku.

Zakres tematyczny wykładów został przygotowany przez ośrodek Renowator. Projekt takich szkoleń przygotowano pod wpływem opinii samych przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw o potrzebie bliższego zapoznawania kadry menedżerskiej MŚP z innowacjami informatycznymi, zgłoszonymi podczas „Spotkań biznesowych przy filiżance informatyki”. Wynika z tego, że w środowisko biznesu coraz powszechniejsza jest świadomość, iż do utrzymania się na rynku oraz podniesienia atrakcyjności swoich usług i produktów, trzeba stosować innowacyjne rozwiązania m.in. z zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych.

Warsztaty skierowane są też do osób, które właśnie zastanawiają się co zrobić, żeby podnieść atrakcyjność i zwiększyć elastyczność swoich przedsiębiorstw. Umiejętność szybkiego generowania i wdrażania innowacyjnych pomysłów jest niezwykle ważna ze względu na bardzo dużą dynamikę otoczenia każdej firmy.

Każda edycja warsztatów składa się z modułów, w których uczestniczy się w zależności od zakresu zainteresowań. Jeden moduł trwa trzy godziny. Temat modułu pierwszego to: "Zarządzanie dokumentami na stanowiskach pracy i obieg korespondencji podstawą sprawnie działającej firmy". Zajęcia odbywają się przy komputerach w laboratorium mieszczącym się na terenie Instytutu Maszyn Matematycznych w Warszawie przy ul. Krzywickiego 34. Instytut jest jednym z partnerów organizatora warsztatów.

Udział w warsztatach na razie jest bezpłatny. Uczestnikom zwracane są koszty przejazdów i zakwaterowania. W czasie warsztatów zapewniony jest catering. Zapisywać się można w biurze ośrodka, dzwoniąc na numer (0-22) 626 94 08 lub korzystając z adresu internetowego: biuro@renowator.org.pl. Chętni formularz zgłoszeniowy mogą pobrać też ze strony http://www.renowator.org.pl/warsztaty.asp

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.