Facebook Google+ Twitter

PROJEKOT- warsztat tworzenia projektów i pisania wniosków

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-18 12:54

Szkolenie odbędzie się 31 stycznia 2010 roku, w niedzielę, w godzinach 10-17, w siedzibie Jewish Community Centre (Centrum Społeczności Żydowskiej), w Krakowie przy ul. Miodowej 24.

Logo Fundacji Czarna Owca Pana Kota / Fot. Joanna WydrychSzkolenie jest adresowane do pracowników/pracowniczek, wolontariuszy/wolontariuszek, działaczy/działaczek organizacji pozarządowych, studentów/studentek, a także do wszystkich osób planujących założenie własnej organizacji. Szkolenie polecamy szczególnie osobom działającym na obszarze edukacji i pomocy zwierzętom.

Obecnie w Polsce jest zarejestrowanych ponad 65 tys. organizacji pozarządowych. Każdego roku powstaje około 3 tys. kolejnych. Każdy z NGO boryka się z problemem pozyskiwania funduszy na swoją działalność.

Jak znaleźć się wśród szczęśliwców realizujących dofinansowane projekty?

Skąd i w jaki sposób sprawnie pozyskać fundusze na działalność statutową?

Jak napisać dobry wniosek?

Jak ująć zasadę równości szans w projekcie PO KL żeby wniosek nie został odrzucony podczas oceny formalnej?

Fundacja Czarna Owca Pana Kota zaprasza na wyjątkowe szkolenie nt. budowania projektów i pisania wniosków dla NGO, które poprowadzi:

Magdalena Szczudło - niezależna ekspertka i doradczyni z zakresu funduszy unijnych i MF EOG, asesorka przy ocenie merytorycznej projektów w Funduszu dla Organizacji Pozarządowych i Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki, członkini Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, autorka i realizatorka wielu projektów społecznych, trenerka organizacji pozarządowych akredytowana przez MSWiA oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich (MPiPS), miłośniczka kotów, właścicielka kota Bibelota.

Szkolenie jest odpłatne - jego koszt to jedynie 95 zł.

Opłatę za udział w szkoleniu prosimy wpłacić na konto bankowe Fundacji Czarna Owca Pana Kota:

PKO BP Oddział 1 w Krakowie 89 1020 2892 0000 5102 0376 0949. W tytule przelewu prosimy umieścić „opłata za szkolenie”. Prosimy również o wydrukowanie i przyniesienie na zajęcia potwierdzenia dokonania wpłaty.

Uczestnicy/uczestniczki otrzymają bezpłatne materiały edukacyjne oraz certyfiKOT udziału w szkoleniu. Fundacja zapewnia przerwę kawową. Organizatorzy nie zapewniają zwrotu kosztów podróży osobom spoza Krakowa.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 stycznia 2010 roku pod adresem mailowym: fundacja@czarnaowca.org.

Więcej informacji: tel. 0 609 734 331, e-mail: fundacja@czarnaowca.org.

Fundacja Czarna Owca Pana Kota jest organizacją pozarządową zajmującą się bieżącą pomocą bezdomnym kotom, upowszechnianiem w społeczeństwie wiedzy z zakresu humanitarnego traktowania zwierząt, przeciwdziałaniem dyskryminacji zwierząt i ludzi. Więcej o Fundacji można się dowiedzieć na jej stronie – www.czarnaowca.org.

Serdecznie zapraszamy!

-----
Joanna Wydrych
Artykuł pierwotnie został opublikowany na stronie www.czarnaowca.org.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.