Facebook Google+ Twitter

Projekt „INES” Ekonomi Społecznej w Małopolsce

W poniedziałek 12 marca odbyła się pierwsza część seminarium w sprawie współpracy organizacji pozarządowych i instytucji sektora publicznego na rzecz „Ekonomi Społecznej” w Małopolsce. Organizatorem był Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Moderator Rafał Sułkowski / Fot. Fot.Henryk Czechowski Seminarium realizowane jest w ramach projektu „INES - Moderator Rafał Sułkowski / Fot. Fot.Henryk Czechowski Infrastruktura Ekonomii Społecznej w Małopolsce”. Zadaniem projektu to upowszechnienie idei ekonomii społecznej jak też wskazanie na konieczność partnerstwa międzysektorowego.

Jest to ważny element budowy potencjału oraz wsparcia wymienionego programu. Ważnym elementem działalności jest wprowadzenie konkurencyjności na rynku pracy jak też integracji społecznej wszystkich środowisk.

Uczestnikami seminariów są przedstawiciele między innymi samorządów lokalnych, instytucji pomocy i integracji Przedstawiciele samorządów lokalnych / Fot. Fot.Henryk Czechowskispołecznej, instytucje rynku pracy, podmioty zrzeszone w programie „Ekonomi Społecznej”, organizacje pozarządowe, prywatne podmioty gospodarcze.

Na terenie Małopolski to zadanie nadzoruje i jest odpowiedzialna za jego realizacje Małopolska Szkoła Administracji Publicznej oraz Katedra Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.