Facebook Google+ Twitter

Projekt Lublin - metamorfoza 2010

Nowy, odmieniony - funkcjonalność Facebooka, szybkość Twittera. Wszystko składa się na Projekt Lublin - pierwszy we Wschodniej Polsce serwis społecznościowy.

Projekt Lublin - główna strona / Fot. Łukasz ArbaczewskiOd stycznia 2010 roku ruszył pierwszy we Wschodniej Polsce serwis społecznościowy dla mieszkańców Lublina. Po kilku latach działania jako serwis informacyjny, twórcy postanowili podarować użytkownikom więcej swobody wprowadzając funkcje dodawania wydarzeń, ogłoszeń filmów, a także tworzenia własnych galerii zdjęć. Najbardziej interesującą funkcją jest możliwość zbierania punktów za aktywność, które następnie można wymieniać na nagrody.

Z racji tego, że Lublin jest miastem studentów, i coraz więcej ludzi z innych krajów podejmuje naukę na lubelskich uczelniach moderatorzy zadbali również o angielską wersję językową systemu.

Do tej pory w serwisie utworzono ponad 100 aktywnych kont oraz dodano kilkadziesiąt wydarzeń z kategorii teatr, imprezy, wystawy, koncerty... Już w maju ruszy kampania billboardowa Projektu Lublin w rejonie miasteczka akademickiego Uniwersytetów KUL i UMCS.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym interaktywnym serwisem Miasta Lublina www.projektlublin.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.