Facebook Google+ Twitter

Projekt Super 60+

Stowarzyszenie Świat jest dla nas i Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach zapraszają seniorów na cykl bezpłatnych zajęć w ramach projektu SUPER 60+ Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych.

plakat / Fot. mbpStowarzyszenie Świat jest dla nas i Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach zapraszają seniorów na cykl bezpłatnych zajęć w ramach projektu SUPER 60+ Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013 ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
Projekt kierujemy do osób w wieku 60+, które chcą uczestniczyć w życiu społecznym i zdobyć wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawa. Do seniorów, którzy lubią aktywnie i twórczo spędzać czas wolny, rozwijać się, wzmacniać kondycję i poczucie własnej wartości.
Zapraszamy wszystkich: pracujących i emerytów. Tych, których rozpiera jeszcze energia, jak i tych, którzy wolą spokój.
Zajęcia będą odbywać się w Filii nr 7 (ul. Franciszkańska 25) oraz Filii nr 10 (ul. Radockiego 70A) Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach.
Spotkania organizacyjne: 25 lipca w Filii nr 7 w godz. 15.30-17.00 oraz 1 sierpnia w Filii nr 10 w godz. 15.30-17.00.


Harmonogram zajęć prowadzonych w sierpniu 2013 r. w ramach projektu „SUPER 60+” znajduje się pod linkiem: http://mbp.katowice.pl/index.php?menu=imprezy&strona=kalendarium&id=2013&impreza=super60

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.