Facebook Google+ Twitter

Projekty dla nauczycieli za niemal 5 mln złotych!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-16 14:19

W myśl propagowanej przez Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej idei, aby „nie produkować bezrobotnych”, mamy zaszczyt poinformować, że rozpoczęliśmy realizację dwóch projektów dla nauczycieli o wartości prawie 5 mln zł.

W myśl propagowanej przez Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej idei, aby „nie produkować bezrobotnych”, mamy zaszczyt poinformować, że przy wsparciu m.in. Urzędu Miasta Bydgoszcz, rozpoczęliśmy realizacje kolejnych dwóch projektów służących podniesieniu kwalifikacji zawodowych oraz aktualizacji wiedzy praktycznej wśród 576 Nauczycieli Praktycznego Zawodu (NPZ) i Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodów (IPNZ).

Na realizację zadań dla nauczycieli i instruktorów przeznaczona została kwota: 4.796.066,14zł. Wszystko po to, aby przekazywana uczniom wiedza na kierunkach stosujących nowoczesne techniki i technologie (mechanicznych i mechatronicznych oraz elektrycznych i elektronicznych, a także ekonomicznych, informatycznych, logistycznych i turystycznych) była wiedzą kompletną i aktualną, a uczniowie trafiali na rynek pracy gotowi do sprostania wysokim wymaganiom pracodawców.

Więcej informacji pod nr tel. 508-015-414

Agnieszka Słomczyńska
rzecznik medialny
Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej
mail:rzecznik@wsie.pl
tel. 692 48 55 35

(Agnieszka Słomczyńska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.