Facebook Google+ Twitter

Prokurator wojskowy postrzelił się w czasie konferencji prasowej

Płk Mikołaj Przybył, prokurator wojskowy z Poznania, postrzelił się w głowę podczas konferencji prasowej ws. podsłuchów dziennikarzy badających katastrofę smoleńską. Prokurator jest reanimowany, ale nieznany jest jego stan zdrowia.

Nieznany jest stan zdrowia płk Przybyła (http://www.sxc.hu/photo/1249009) / Fot. grzessiekPłk Przybył spotkał się przed południem z dziennikarzami, aby wygłosić swoje oświadczenie w sprawie ewentualnych podsłuchów dziennikarzy zajmujących się sprawą katastrofy smoleńskiej. Prokurator odczytał bardzo emocjonalne oświadczenie, które dotyczyło nie tylko zarzutów wobec wojskowych, ale i sytuacji w polskiej armii m.in. korupcji wśród najwyższych urzędników wojskowej prokuratury w Poznaniu.

Po chwili wojskowy z uśmiechem na twarzy poprosił o wyproszenie dziennikarzy z sali, w której odbywała się konferencja. Kilka chwil później płk Przybył strzelił sobie w głowę, przy obecności kilku dziennikarzy. Nie wiadomo czy akcja reanimacyjna przyniosła jakikolwiek skutek - nieznany jest los wojskowego.

Niebawem w Poznaniu ma się odbyć konferencja prasowa wojskowych na temat stanu zdrowia płk Przybyła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.