Facebook Google+ Twitter

Prokurator wyjaśnia okoliczności interwencji w Lubniewicach

Postępowanie prowadzone przez Prokuraturę w Gorzowie Wlkp. ma za zadanie wyjaśnić okoliczności wydarzenia, do jakiego doszło w minioną niedzielę w Lubniewicach.

 / Fot. A.S / Fot. A.SPodczas interwencji jeden z biorących w niej udział policjantów w pewnym momencie stracił przytomność. Pomimo udzielonej pomocy lekarskiej życia naszego kolegi nie udało się uratować.
Informacja o śmierci na służbie policjanta Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP poruszyła wielu lubuskich funkcjonariuszy. Wstępne ustalenia wskazują, że do sytuacji doszło w minioną niedzielę o godz. 18.30 w chwili gdy mundurowi podjęli interwencję wobec osób pijących alkohol niedaleko rynku w Lubniewicach. Podczas dynamicznej sytuacji jeden z policjantów stracił przytomność. Pomimo udzielonej specjalistycznej pomocy lekarskiej życia naszego kolegi nie udało się uratować. Okoliczności i przebieg niedzielnego zajścia badane są szczegółowo przez gorzowską Prokuraturę. Kluczowym dla sprawy będzie odtworzenie przebiegu policyjnej interwencji. Z uwagi na charakter postępowania na obecnym jego etapie wszelkie dalsze informacje przekazane być mogą wyłącznie przez prokuratora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.