Facebook Google+ Twitter

Prokurator żąda dożywocia dla sprawczyń bestialskiego mordu

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2007-02-20 08:02

Dożywocia i dwóch kar po 25 lat więzienia oraz pozbawienia praw publicznych na 10 lat zażądał prokurator dla trzech sprawczyń jednej z najbardziej przerażających zbrodni dokonanych w ostatnich latach na terenie Małopolski – zabójstwa znanego radcy prawnego z Chrzanowa.

Najwyższy wymiar kary grozi 42–letniej krakowiance Aleksandrze C. –M., która miała kierować mordem i wydawać polecenia głównym sprawczyniom – córce i konkubinie ofiary.

64–letni Antoni K. zaginął w styczniu 2000 roku, o czym poinformowała policję jego córka, 44 –letnia obecnie Katarzyna K. Poszukiwania nie dały rezultatów. W 2004 roku zdarzeniem ponownie zainteresowali się policjanci z krakowskiego „Archiwum X” – specjalnej grupy do rozpracowywania niewykrytych przestępstw. Ustalili, że Antoni K. został brutalnie zamordowany we własnym domu. Najpierw córka z przyjaciółką i zarazem konkubiną ojca, 42–letnią Anną G. podały mu środki nasenne, potem ogłuszyły, poddusiły i przytopiły w wiadrze. Poćwiartowane zwłoki wrzuciły do Wisły w rejonie krakowskiego Salwatora.
Wyrok zapadnie w czwartek.
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dożywocia żąda? A czegóż mógłby żądać? Łatwa sprawa dla niego (jeśli zarzuty są prawdziwe).
Babeczki nie pomyślały do końca? Poćwiartowane tzreba było gdzieś dokładnie zakopać albo z ciężarami zatopić. A najlepiej zimą wynieść w tatrzańską grań. Zwykle to panowie są obrzydliwi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.