Facebook Google+ Twitter

Prokuratura nie postawi zarzutów kontrolerom ze Smoleńska

Prawdopodobnie kolejny wątek zostanie wyłączony ze śledztwa w sprawie katastrofy polskiego tupolewa. Tym razem chodzi o kwestie ewentualnego niedopełnienia obowiązków przez obsługę wieży kontroli lotów.

Miejsce katastrofy smoleńskiej / Fot. Serge Serebro, Vitebsk Popular News/Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0.Wojskowa Prokuratura Okręgowa nie postawi zarzutów pracownikom wieży kontroli lotów lotniska Smoleńsk-Siewiernyj - informuje serwis www.rp.pl. Spowodowane jest to kwestiami proceduralnymi - prokuratura wojskowa nie jest uprawniona do stawiania zarzutów obcokrajowcom, jeśli nie popełnili oni przestępstwa na terenie Polski. Dotyczy to zarówno żołnierzy, jak i cywilów.

Tym samym wątek związany z pracą cywilów na smoleńskim lotnisku prawdopodobnie zostanie wyłączony ze śledztwa w sprawie katastrofy polskiego Tu-154m w Rosji.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 23.04.2011 17:52

Panie Grabski pan obraza PiS. Nie ma nigdzie podobnych! :)
Tylko ich zdradzono trzy razy w dodatku o świcie ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Ola Zych
  • @Ola Zych
  • 23.04.2011 15:21

Niemcy też mają swój "PiS".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 23.04.2011 12:37

Druga żona i drugi K O L C H O Z to już nie cymes!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 23.04.2011 11:50

Odbywa sie właśnie zadeptywanie śladów na oczach całego świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof
  • Krzysztof
  • 23.04.2011 00:57

Zanim się ktoś zacznie wypowiadać w temacie warto żeby sobie poczytał o lotnisku Smoleńsk i sprzęcie w jaki jest wyposażone.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_wojskowe_Smoleńsk-Siewiernyj - link dla leniuchów.

Warto na przykład doczytać że tamtejszy radar określa wysokość samolotu z dokładnością do 300m... Komentarz potrzebny?

Komentarz został ukrytyrozwiń
qaz
  • qaz
  • 22.04.2011 14:27

Nauczcie się ludzie szacunku do prawa i procedur, bo widzę że u nas przeważa opinia że prawo prawem ale musi być tak jak chcemy. Takie podejście jest fatalne. Jeśli przyjmiemy taki tok rozumowania nikt nie będzie przestrzegał zasad dla niego niewygodnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Kwiecień
  • Jurek Kwiecień
  • 22.04.2011 14:21

Ludzie, a czego spodziewaliście się po spotkaniu prokuratora z premierem? To jest ta pomoc, jakiej prokuratorowi udzielił premier. Myślę że w nocie, która ma być wysłana do Rosji będą życzenia wesołych




Ludzie, a czego spodziewaliście się po spotkaniu prokuratora z premierem. To jest ta pomoc, którą obiecał premier prokuratorowi. Myślę, że w nocie do Rosji będą życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT!

Komentarz został ukrytyrozwiń
miklosz
  • miklosz
  • 22.04.2011 14:12

zamiatają pod dywan,jak aferę hazardową.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marzena
  • Marzena
  • 22.04.2011 14:00

K O M P R O M I T A C J A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Kowalska
  • Anna Kowalska
  • 22.04.2011 13:52

Coś niebywałego, Głosujcie ludzie dalej na PO. SLD pomoże w jednomyślności,