Facebook Google+ Twitter

Prokuratura oddaliła wniosek. Katarzyna W. zostaje w areszcie

Prokuratura Okręgowa w Katowicach oddaliła wniosek mec. Marcina Szymonka, obrońcy 22-letniej Katarzyny W., który został wczoraj zwrócony przez Sąd ze względów proceduralnych. Adwokat stara się nadal o zwolnienie swojej klientki.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielO zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci 2-miesięcznego aresztu wnosiła do katowickiego sądu prokuratura, do której wniosku ze względu na możliwość mataczenia i złego stanu psychicznego podejrzanej, sędzia przychylił się.
Dzisiaj złożono zażalenie na decyzję Sądu Okrękowego, zostanie ono rozpatrzone w przyszłym tygodniu.

Jak informował mecenas Marcin Szymonek, w uzasadnieniu wniosku i zażalenia podkreślał, że środek zapobiegawczy w postaci aresztu stosuje się głównie w przypadku postawienia zarzutów za które grozi kara od 8 lat pozbawinia wolności.
Katarzyna W. podejrzana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci, swojej półrocznej córki Magdy za które grozi kara od 3 miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Czy ci co sie, uwazaja, za obroncow dziecka , wogule te dziecko kochali i kochaja, ? Przecierz to mordercy gorsi od tych co zabili wlasne dziecko . A przede wszystkim sa,d nalezy do Boga A NIE LUDZI ? . Nie pamie,taja, ze nie zabijaj , do nich sie, tez dotyczy , ? Dlaczego Bog powiedzial ze kotokolwiek by zabil Kaina To 7-mio krotna, kare, poniesie . Ludzie jakim sa,dem osa,dzicie ta, matke, .? Jezus powiedzial kto jest z was bez grzechu niech 1-szy rzuci w nia, kamieniem . Zydzi pocza,wszy od najwyzszego , a skonczywszy na najmniejszym odchodzili .? Dlaczego , taki Narod jak Zydzi to zrozumieli a wy Narod Chrzescijanski uwazacie sie, ze zadnego grzechu nie popelniliscie ,? uwazajcie bo ten kamien ( Jezus Chrystus spadnie na was ). Bog mowil do Zudow , mowi i do ciebie czlowiecze ( Milosierdzia chce, a nie ofiary ). A kto jest morderca, , zabujca, jak nie diabel , czyimi slugami chcecie byc , jakim sa,dem osa,dzicie ta, zrospaczona, matke, takim i was sludzy szatana , sprawiedliwy Bog osa,dzi.? Wszyscy zgrzeszyli i brak im chwaly Bozej .Bogu chodzi abys sie, nawrocil obludniku i z Laski Bozej byl zbawionym a nie pote,pionym ???. AMEN.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanówmy się co tak naprawdę mogło kierować matką dziecka? strach przed odpowiedzialnością,widmo więzienia a może wiele jeszcze innych powodów i przyczyn nie osądzajmy nie oskarżajmy media zrobiły istna nagonkę i mają znakomity pokarm na oglądalność.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 11.02.2012 01:13

TO WSZYSTKO PRZEZ PO!!! Gdyby żądził PIS to by tego nie było!! Jarosławie, zbaw Polskę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To byłby skandal aby osoba winna takiego okropnego czynu miała wolność. Dla niej właśnie dodatkowa będzie kara, że popełniła zbrodnie i nie będzie znowu ale teraz na cmentarzu grała rolę nieszczęśliwej matki i kobiety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Około 10 lat temu jakiś ojciec lub ojcie z matką (nie pamiętam) zabił swoje dziecko. Nie pamiętam dokładnie całej sprawy, ale zezwolono mu/im na bycie na pogrzebie. Pilnowało aż ośmiu policjantów, a i tak musieli odjechać, bo ludzie zrobiliby lincz na cmentarzu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
uchylenie aresztu
  • uchylenie aresztu
  • 10.02.2012 23:02

Nie może być innej opcji !
1)Matka nie wzywa pomocy lekarskiej
2)Prawdopodobnie beszcześci zwłoki dziecka porzucając jak worek śmieci po remoncie mieszkania.
3)Składa zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa jakiego nie było
4)Popełnia matactwo nie tylko jako poszkodowana ale i kluczowy świadek
A w ogóle co to za matka która w półrocznym życiu córeczki potrafiła ulotnic się z domu, zostawiając niemowle opiece dziadkom. Płonne nadzieje na rychłe wyjście albo co jeszcze, na pogrzebie przed linczem, miałby pilnować tą facetkę pluton Policji. UKARAĆ Z CAŁĄ SUROWOŚCIĄ, TAK NIE POSTĘPUJE MATKA A PERFIDNA POZBAWIONA SUMIENIA OSZUSTKA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.