Facebook Google+ Twitter

Prokuratura zajmie się Wandą Nowicką? Pro Life złożyła doniesienie

Fundacja Pro Life zarzuca wicemarszałek Sejmu nielegalny lobbing i promocję nielegalnych środków wczesnoporonnych. Złożyła w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.

Gazeta.pl informuje, że w związku z doniesieniami z ubiegłego tygodnia o tym, że Fundacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny Wandy Nowickiej, była sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne produkujące między innymi nielegalne środki wczesnoporonne, Fundacja Pro Life złożyła doniesienie w prokuraturze.

Członkowie Fundacji Pro Life, która opowiada się za całkowitą penalizacją aborcji, uzasadniają podjęte kroki tym, że tak wysokiego stanowiska władzy ustawodawczej nie może pełnić osoba, która przez lata aktywnie lobbowała.

To nie koniec problemów wicemarszałek Nowickiej. Do końca tygodnia można się spodziewać wniosku o odwołanie jej z funkcji w prezydium Sejmu, jak to zapowiadała Solidarna Polska.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 16.11.2011 06:24

Czy Fundacja Pro Life nie jest finansowana przez świętą inkwizycję? co za durny kraj ta Polska ,pluję na krzyż i biblię. Fuck god and church .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.