Facebook Google+ Twitter

Promocja budowy II linii metra w Warszawie

Promocja II linii metra? Zarząd Transportu Miejskiego uważa, że to świetny pomysł. Poprzez gadżety tj. zakreślacze, kubki czy koszulki z logiem inwestycji ZTM pragnie zwrócić uwagę warszawiaków na budowę II linii metra. Czy to nie są wyrzucone pieniądze?

http://www.zw.com.pl/artykul/498848_Budowa_drugiej_linii__na_smyczy.html / Fot. print screenJak donosi Życie Warszawy Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił niedawno przetarg na wykonanie gadżetów związanych z promocją budowy II linii metra w Warszawie. Budowę promować będzie ok. 1500 zakreślaczy w pięciu kolorach, 500 koszulek z logo, 2 tys. bloczków reklamowych, 2400 smyczy i zeszytów , oraz 1200 kubków. Na każdym z nich znajdować się będzie logo ZTM i napisy "Budowa centralnego odcinka II linii metra" oraz "Unia Europejska. Infrastruktura i środowisko." Jaki jest cel kampanii promującej?

Jak tłumaczy rzecznik ZTM Andrzej Skwarek, gadżety mają zwrócić uwagę warszawiaków na istotną w ich życiu inwestycję. Będą pomocą w przekazie informacyjnym do różnych grup społecznych oraz pomogą w spełnianiu celów edukacyjnych (np. zeszyty i zakreślacze).

Gadżety będzie można zdobyć odwiedzając punkty informacyjne ZTM oraz biorąc udział w konkursach promujących inwestycję.

Pomysł ZTM na promocję nie cieszy się poparciem marketingowców, plastyków, a nawet samych mieszkańców. Szef agencji marketingowo-reklamowej Net One Kamil Ciepieńko uważa, że gadżety typu smycz czy kubek są już przereklamowane. Jego zdaniem ZTM powinien przygotować gadżety kojarzące się z samą budową II linii metra. Z kolei plastyk Piotr Kojta-Kowalski uważa, że projekt pod względem estetycznym jest nieciekawy.

Na dzień dzisiejszy koszt promocji jest nieznany. Kwota zostanie ujawniona w środę około godz. 10.

Planowa mapa II linii metra. / Fot. http://www.metro.waw.pl/lib/showgraf2.php?id=4849Przypominamy, że długość II linii metra będzie wynosić około 31 km. Jako pierwszy realizowany będzie odcinek łączący Rondo Daszyńskiego z Dworcem Wileńskim (6 km). Otwarcie całej II linii metra planowane jest na rok 2016.


Czytaj również:

II linia metra w Warszawie. Na początek kampania informacyjna.
Warszawa. Ratusz szuka pieniędzy na II linię Metra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.