Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7817 miejsce

Promocja festiwalowego Płocka

Płock na tegoroczny sezon imprez kulturalnych wyda z budżetu miasta ponad 5 mln złotych, dlatego też urząd miasta postanowił także promować swoją inwestycję. W mieście pojawiły się już megaboardy promujące najważniejsze imprezy. A to nie koniec reklamowego szaleństwa!

Ulotka promocyjna / Fot. Damian KazakUrząd miasta rozpoczął kampanię reklamową Festiwalowego Płocka 2007. Na Starówce oraz na największym basenie w mieście powieszone zostały megaboardy z listą 21 najważniejszych imprez tego lata. Wydział promocji wyda ponad 20 tys. złotych na tą inwestycję.

Od kilku lat do Płocka turyści przyjeżdżają w czasie sezonu letniego tylko ze względu na imprezy, które się tutaj odbywają. Tak więc urzędnicy doszli do wniosku, iż trzeba także postarać się o wypromowanie tegorocznych festiwali. W tym roku miasto przeznaczy najwięcej pieniędzy na promocję, tak więc akcja promocyjna będzie największa z dotychczasowych.

Ulotka promocyjna / Fot. Damian KazakAle na megaboardach się nie skończy. Wkrótce w całym mieście rozwieszonych zostanie tysiąc plakatów i rozdanych 60 tys. ulotek. Miasto postawiło także na reklamę w internecie. A wszystko w jednolitej kolorystyce i spójnej grafice.

Żaden płocczanin który, nie pojawił się na imprezie nie będzie mógł się usprawiedliwiać tym, że o niej nie wiedział. Reklamy zawisną wszędzie. Plakaty promocyjne zobaczymy na słupach reklamowych, na stacjach benzynowych, w centrach handlowych, największych hipermarketach...

A co Płock przygotował?

Do przeczytania ulotki promocyjnej zachęca nas na samym początku prezydent Płocka Mirosław Milewski, który w swojej wypowiedzi zaznacza, iż każdy kto przejrzy ten folder promocyjny znajdzie coś dla siebie.

W najbliższym czasie w Płocku odbędzie się koncert Wspomnień Czar (16 czerwca), który będzie przypomnieniem muzyki z lat 60. i 70. Udział w wydarzeniu weźmie: Orkistra Zbigniewa Górnego wraz z gośćmi: Olgą Bończyk, Renatą Zarębska, Elżbietą Zającówna. Koncert uświetni także: Kabaret Afera, Kwartet Rampa oraz Zespół Trubadurzy.

Od 22 do 24 czerwca Starówka w Płocku zamieni się na dwa dni w jeden wielki film. Odbędzie się Festiwal Zawodów Filmowych Cinemagic. Swój udział w festiwalu zapowiedzieli m.in.: Wojciech Adamczyk, Andzrzej Chyra, Renata Dancewicz, Anja Garbarek, Dariusz Kuc, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Zbigniew Rybczyński, Stanisław Tym, Joanna Wizmur, Ryszard Zatorski, Cezary Żak oraz ekipa serialu Ranczo. Wydarzeniem festiwalu będzie benefis Gustawa Holubka.

Ulotka promocyjna / Fot. Damian Kazak30 czerwca po raz pierwszy w Płocku odbędzie się Kabareton. Swój udział zapowiedzieli: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Neonówka, Jacek Ziobro, Kabaret Młodych Panów oraz Grzegorz Halama. Imprezę poprowadzi Artur Andrus.

1 lipca odbędzie się Rockowa noc z orkiestrą. Pierwsze wydarzenie tego typu w naszym mieście. Zespoły rockowe będą grały wspólnie z Płocką Orkiestrą Symfoniczną. Udział wezmą: Harlem, Bracia Trebunie Tutki, a także Janusz Radek i Maciek Balcar.

Dwa tygodnie później kolejnym dużym festiwalem będzie Koncert Lata z Radiem. Wystąpią: Perfect, Kasia Cerekwicka i Jan Pietrzak. 21 lipca odbędzie się letni piknik radia RMF FM pt. Muzyka Najlepsza pod Słońcem. Tutaj udział wezmą: Ania Dąbrowska i Ryszard Rynkowski.

Jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych będzie Festiwal Muzyki Elektronicznej, na której wystąpi 50 gwiazd.

W tym roku Telewizja Polsat wraz z Radiem Zet i Tygodnikiem Naj organizuje trasę koncertową po Polsce. Imprezy odbędą się pod nazwą Sound Cool Tour. Koncert finałowy odbędzie się 19 sierpnia w Płocku. Gwiazdami wieczoru będą: Melanie C, Zucchero oraz London Beat.

Podczas Festiwalu Piosenki Religijnej (15 i 16 września) wydarzeniem imprezy będzie wykonanie "Psałterza Wrześniowego" Piotra Rubika. A na Pożegnanie Lata 22 września odbędzie się koncert z udziałem: Myslovitz, Coll Kids of Dead, Mitch&Mitch oraz Lao Che.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

(+) Za rzetelność. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.