Facebook Google+ Twitter

Promocja: Gotowe mieszkania z wykończeniem łazienki w prezencie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-02 15:52

Już w ten weekend, 7-8 marca, nabywcy zainteresowani zakupem mieszkania, będą mogli zobaczyć, jak wyglądają energooszczędne inwestycje Wawel Service – Borkowska B1 i B2 oraz Wężyka 10.

Z okazji Dni Otwartych deweloper przygotował promocję – przy rezerwacji mieszkania wykończenie i wyposażenie łazienki gratis.
Zarezerwuj mieszkanie, a wykończoną i w pełni wyposażona łazienkę dostaniesz od nas w prezencie! Taką ofertą Wawel Service zachęca klientów do odwiedzania Dni Otwartych, które odbędą się już w ten weekend (7-8 marca). Promocja dotyczy energooszczędnych inwestycji Borkowska B1 i B2 oraz Wężyka 10. Obie inwestycje zostaną oddane do użytkowania już wiosną br.

W skład wykończonej łazienki wchodzą między innymi: projekt wnętrza, wygładzone i pomalowane ściany oraz sufity, ceramika, armatura, flizy i biały montaż. Wystarczy z bogatej oferty wykonawcy wybrać kolor i rodzaj materiałów wykończeniowych, aby powstała stworzona zgodnie z pomysłem klienta, wymarzona łazienka.

O szczegóły warto zapytać podczas Dni Otwartych wybranej inwestycji:

Borkowska B1 i B2 na Klinach (w godz. 10.00-17.00)
Wężyka 10 w Czyżynach (w godz. 10.00-17.00)


oraz na stoisku Wawel Service (A1) podczas Targów Domów i Mieszkań nowyadres.pl - EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 (7-8 marca, godz. 10.00-17.00)

Szczegóły promocji na: www.taniemieszkania.pl
(Marta Czajka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.