Facebook Google+ Twitter

Promocja Katowic w sieci EURONEWS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-23 11:00

Katowice - jako pierwsze polskie miasto - znalazło się gronie europejskich metropolii, które postanowiła bezpłatnie promować sieć Euronews. Inni muszą sporo zapłacić za taką kosztowną promocję.


Wszystko to za sprawą programu Metropolitans sieci Euronews, która postanowiła zaprezentować nowoczesną wizytówkę miasta. Profesor Genowefa Grabowska, ma nadzieję, że zmieni ona dotychczasową opinię o stolicy Górnego Śląska. Eurodeputowana, podkreśla, że jeśli reklama miasta zostanie szeroko rozpowszechniona, to przyciągnie nowych inwestorów i turystów. Odmieni też wizytówkę Katowic - jako stolicy czarnego Śląska - na miejsce, gdzie warto mieszkać.

Dzięki programowi Katowice znalazły się w gronie tak dużych miast Europy, jak Manchester, Duesseldorf, Gijon czy Lyon. Film o stolicy Górnego Śląska przetłumaczony został na wszystkie języki Unii Europejskiej.
Program można zobaczyć już jutro, zawsze kwadrans po godzinie 14, 18 i 23. Nagranie będzie powtarzane także kilka razy w niedzielę i poniedziałek.

Film o Katowicach można także obejrzeć na stronie internetowej: http://www.euronews.net w zakładce "Metropolitans".


J.Woźnikowska, PR Katowice/IAR/mnr/kk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.