Facebook Google+ Twitter

Promocja tomiku Janiny Próchniewskiej

28 kwietnia br w Domu Sztuki na warszawskim Ursynowie miało miejsce spotkanie promujące tomik poetycki " Okruszki życia, Okruszki dnia" Janiny Próchniewskiej

 / Fot. jcz 28 kwietnia br w Domu Sztuki na warszawskim Ursynowie miało miejsce spotkanie promujące tomik poetycki " Okruszki Życia, Okruszki dnia" Janiny Próchniewskiej. Od dawna wielbiciele poezji pani Janiny wyczekiwali tego zbioru wierszy. Poetka w swojej twórczości porusza tematy związane z przemijaniem, pełno w jej wierszach filozofii życia chociaż nie brakuje też nut satyry i ironii. Pani Janina bardzo wprawnie włada piórem, w jej wierszach dostrzega się dojrzałość intelektualną oraz ów bagaż doświadczeń, które bogacą treść.

Wieczór poetycki uświetnili artyści śpiewający: Janusz Czerwik z Zatora i Paweł Wenderski z Wrocławia, którzy wykonali utwory autorskie.

Janina Próchniewska to prawdziwy ambasador kultury w swojej dzielnicy. Trzeba przypomnieć , że dzięki wydarzeniu, którego jest pomysłodawczynią i organizatorką wspólnie z Domem Sztuki , co rok jesienią do Warszawy zjeżdżają poeci z kraju i zagranicy. UCZTA czyli Ursynowski Czas z Twórczością Amatorską na stałe zagościła w kalendarzu imprez kulturalnych stolicy.


Kontakt z poetką poprzez fb

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013375305707&fref=ufiWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.