Facebook Google+ Twitter

"Promowanie dewiacji seksualnych i zboczeń" we Wrocławiu

Gazeta Wyborcza zamieściła w primaaprilisowym wydaniu informację, że we Wrocławiu odbędą się uroczyste zaślubiny gejów. Użyto nazwisk osób publicznych do uwiarygodnienia żartu. Dzisiaj redakcja przeprasza radnego Jerzego Skoczylasa.

 / Fot. http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5081637.html"Wrocław będzie pierwszym miastem w Polsce, w którym osoby tej samej płci będą mogły oficjalnie i uroczyście legalizować swoje związki. Grupa radnych opracowała już projekt uchwały rady miejskiej, która to umożliwi" - czytamy w artykule. Pomysł miał popierać cały klub PO i LiD, przeciw mieli być radni z PiS.

Niestety, radny Jerzy Skoczylas z Platformy Obywatelskiej oburzył się na wykorzystywanie swojego nazwiska i zaprotestował - jak napisał w liście do redakcji "Gazety Wyborczej" - "przeciwko wykorzystywaniu mojego nazwiska w promowaniu dewiacji seksualnych i zboczeń. Żądam przeprosin! Zamieszczona przez wasze pismo informacja uwłacza mojej godności, poglądom i w najwyższym stopniu narusza moje przekonania religijne. Oczekuję opublikowania tej informacji."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kabareciarz na żartach się nie zna?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego " niestety "?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Parafrazując:

Gdybyś panie Skoczylas w mateczniku siedział
Nikt z gazety by o Tobie nie wiedział

Nie dajmy się zwariować. Przecież można żartować z osób publicznych. Zresztą Gazeta na drugi dzień wyjaśniła, że był to żart prima aprilisowy i to chyba zupełnie wystarczy.

PS. Nie jestem entuzjastą małżeństw homoseksualnych, ale nie lubię też ludzi całkowicie wyzbytych z poczucia humoru..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.