Facebook Google+ Twitter

Promujmy Polskę razem i nowocześnie

Polska ma coraz więcej do zaoferowania, więc przybywa też coraz więcej turystów. O tym, kto pomaga nam wspierać promocję Polski mogliśmy usłyszeć na konferencji prasowej Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz POT 18 września w Kinie Kultura

 / Fot. Jacek Andrzej KwiatkowskiPromowanie Polski na świecie i tworzenie atrakcyjnej akcji marketingowej to temat przewodni konferencji prasowej. To także główne założenia projetku "Promujmy Polskę Razem organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. To właśnie w ramach tego projektu w Polsce odbyła się kampania "Bajkowy urlop w Polsce", której podsumowanie dokonano na czwartkowej konferencji. Minister Sportu i Turystyki, Andrzej Biernat zaprezentował osiągnięcia polskiej turystyki w celu promocji kraju od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Zwrócił uwagę przede wszystkim na Euro 2012, które w sposób najbardziej skuteczny wypromowało Polskę jako kraj otwarty i gotowy na przyjęcie turystów. Przedstawił także pozytywne prognozy na kolejny sezon turystyczny.

W sprawie promowania Polski za granicą głos zabrała także Katarzyna Sobierajska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, która zaprezentowała dokładne statystyki na temat rozwoju polskiej turystyki. Następnie mogliśmy usłyszeć prezentację Rafała Szmytke, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, który przedstawił szczegóły projektu "Promujmy Polskę Razem" oraz kampanii w jego obrębie "Bajkowy urlop w Polsce". Prezes POT podkreślał, że Projekt "Promujmy Polskę Razem" w nowoczesny sposób ma za zadanie wypromować markę turystyczną "Polska". Narzędziem do promocji ma stać się "produkt turystyczny" o określonych cechach, mających zachęcać klientów, czyli turystów do odwiedzenia naszego kraju. W celu stworzenia produktu turystycznego "Polska" ważne są promocje w regionach - promocja miast poprzez ciekawe wydarzenia kulturalne czy medialne, lepsza komunikacja, nowoczesna technologia.

Więcej: http://www.imprezymiejscatrendy.eu/wydarzenia/item/3659-promujmy-polsk%C4%99-razem-i-nowocze%C5%9Bnie.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.