Facebook Google+ Twitter

Prorosyjskie bojówki w Doniecku

Miłośnicy Rosji zadzierają głowy i dopuszczają się przestępstw na Ukrainie, o które oskarżani byli ukraińscy nacjonaliści. W Doniecku napadli na byłego gubernatora regionu.

 / Fot. Rzut ekranuSzef rosyjskiego MSZ tłumaczył ingerencję Rosji na Krymie "otrzeźwianiem radykałów". Tymczasem to radykalni zwolennicy Rosji dopuścili się w Doniecku szturmu na siedzibę Obwodowej Administracji Państwowej i uwięzili w budynku deputowanych oraz dziennikarzy.


Rada obwodowa wybrała dziś na swojego przewodniczącego byłego gubernatora - Andrieja Sziszackiego. Miejscowym komunistom nie podoba się to, że gubernator i Partia Regionów uznały władze w Kijowie. Kamery zanotowały, jak banda prorosyjskich radykałów pobiła polityka. Sam zobacz i oceń:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

A dodam jeszcze, że wiele newsów serwowanych na w24, które Pan tak poważnie i bez zastrzeżeń komentuje, o wiele wcześniej pojawiły się na kresach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robię to z czystego lenistwa, Panie Grzegorzu. Po cóż mam przeglądać dziesiątki serwisów skoro już ktoś to zrobił i wszystko jest w jednym miejscu? Ale widzę, że nie tylko ja cierpię na lenistwo, skoro Panu nie chce się doczytać do końca i sprawdzić na jakich pierwotnych źródłach oparte są informacje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem, czy portal, na który Pan, Panie Darku bez przerwy się powołuje, kłamie i czy redagują go Polacy. Natomiast powoływanie się bez przerwy na tylko jedno źródło wiadomości jest dla mnie... Hm... Jak by to grzecznie określić? Cokolwiek zanadto jednostronne.

Natomiast ad meritum; jak w każdej rewolucji itp. wydarzeniach gorące głowy jednej strony podgrzewają nastroje drugiej. Tak długo, aż dochodzi do rozmaitych tragedii. Dlatego też przychylam się do poglądów konserwatywnych, sprzeciwiając się rewolucjom wszelkiego rodzaju i upatrującym szans na poprawę różnych niewłaściwych rzeczy poprzez powolny rozwój, pokojową zmianę władzy, oświecenie i doskonalenie się, bierny opór, w ostateczności bojkot itp. rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zbrojni Rosjanie do których Putin nie chce się przyznać strzelają na oczach dziennikarzy do ukraińskich nieuzbrojonych żołnierzy:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz%2Fukrainscy-bez-broni-ida-naprzeciw-strzelajacych-rosjan-video

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez miasta Ukrainy podróżuje grupa ludzi, którzy prowokują mieszkańców do konfliktów i konfrontacji. Do Sewastopola przyjechali z rosyjskimi flagami jakoby mieszkańcy Odessy, którzy dzień wcześniej szturmowali też budynek administracji obwodu w Charkowie. - podają kresy.pl: http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz%2Fpo-ukrainie-jezdzi-grupa-rosyjskich-aktorow-i-prowokuje-konflikty-video-

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto to jest PS?
Aż zdjąłem okulary i jeszcze raz popatrzyłem, i widzę, że grupa z ruską flaga stoi, ktoś wychodzi, ludzie z grona flagi rzuca się na kogoś, ten ktoś ucieka. Ten od flagi nie był bity, jego ziomale bili.
Patrzeć i słuchać i czytać by się przydało.
Polecam polskojęzyczna stronę: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prorosyjscy-aktywisci-pobili-bylego-gubernatora-donbasu-video
No tak, ale to Polacy redagują, czyli wg Pana kłamią?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znowu coś dziwnego widzę; paru ludzi rzuca się na kogoś, kto trzyma rosyjską flagę państwową, wyrywa mu ją (ale nic złego jej nie robią); ten ktoś ucieka, najwyraźniej w pełni sprawny.

Jeśli Pan to porównuje np. do bicia i poniżania w wykonaniu PS, to ja też mam materiał:

http://www.youtube.com/watch?v=GGDklu1ZFjo

Komentarz został ukrytyrozwiń

proszę innę zagraniczne doniesienie: http://news.liga.net/video/politics/994069-prorossiyskie_aktivisty_izbili_eks_gubernatora_donbassa_shishatskogo.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Darku, podany przez Pana dodatkowo materiał z donieckiej telewizji również nie potwierdza Pana doniesienia. Ponadto EuroNews dziś o 22.05 podały, że w Doniecku "nikt nie ucierpiał", a tylko wybito parę szyb w oknach na pierwszym piętrze, którędy "wiecujący" wdarli się do środka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będę oceniał Pańskiego poczucia humoru

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.