Facebook Google+ Twitter

Prorosyjskie bojówki w Doniecku

Miłośnicy Rosji zadzierają głowy i dopuszczają się przestępstw na Ukrainie, o które oskarżani byli ukraińscy nacjonaliści. W Doniecku napadli na byłego gubernatora regionu.

 / Fot. Rzut ekranuSzef rosyjskiego MSZ tłumaczył ingerencję Rosji na Krymie "otrzeźwianiem radykałów". Tymczasem to radykalni zwolennicy Rosji dopuścili się w Doniecku szturmu na siedzibę Obwodowej Administracji Państwowej i uwięzili w budynku deputowanych oraz dziennikarzy.


Rada obwodowa wybrała dziś na swojego przewodniczącego byłego gubernatora - Andrieja Sziszackiego. Miejscowym komunistom nie podoba się to, że gubernator i Partia Regionów uznały władze w Kijowie. Kamery zanotowały, jak banda prorosyjskich radykałów pobiła polityka. Sam zobacz i oceń:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

A dodam jeszcze, że wiele newsów serwowanych na w24, które Pan tak poważnie i bez zastrzeżeń komentuje, o wiele wcześniej pojawiły się na kresach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robię to z czystego lenistwa, Panie Grzegorzu. Po cóż mam przeglądać dziesiątki serwisów skoro już ktoś to zrobił i wszystko jest w jednym miejscu? Ale widzę, że nie tylko ja cierpię na lenistwo, skoro Panu nie chce się doczytać do końca i sprawdzić na jakich pierwotnych źródłach oparte są informacje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem, czy portal, na który Pan, Panie Darku bez przerwy się powołuje, kłamie i czy redagują go Polacy. Natomiast powoływanie się bez przerwy na tylko jedno źródło wiadomości jest dla mnie... Hm... Jak by to grzecznie określić? Cokolwiek zanadto jednostronne.

Natomiast ad meritum; jak w każdej rewolucji itp. wydarzeniach gorące głowy jednej strony podgrzewają nastroje drugiej. Tak długo, aż dochodzi do rozmaitych tragedii. Dlatego też przychylam się do poglądów konserwatywnych, sprzeciwiając się rewolucjom wszelkiego rodzaju i upatrującym szans na poprawę różnych niewłaściwych rzeczy poprzez powolny rozwój, pokojową zmianę władzy, oświecenie i doskonalenie się, bierny opór, w ostateczności bojkot itp. rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zbrojni Rosjanie do których Putin nie chce się przyznać strzelają na oczach dziennikarzy do ukraińskich nieuzbrojonych żołnierzy:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz%2Fukrainscy-bez-broni-ida-naprzeciw-strzelajacych-rosjan-video

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez miasta Ukrainy podróżuje grupa ludzi, którzy prowokują mieszkańców do konfliktów i konfrontacji. Do Sewastopola przyjechali z rosyjskimi flagami jakoby mieszkańcy Odessy, którzy dzień wcześniej szturmowali też budynek administracji obwodu w Charkowie. - podają kresy.pl: http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz%2Fpo-ukrainie-jezdzi-grupa-rosyjskich-aktorow-i-prowokuje-konflikty-video-

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto to jest PS?
Aż zdjąłem okulary i jeszcze raz popatrzyłem, i widzę, że grupa z ruską flaga stoi, ktoś wychodzi, ludzie z grona flagi rzuca się na kogoś, ten ktoś ucieka. Ten od flagi nie był bity, jego ziomale bili.
Patrzeć i słuchać i czytać by się przydało.
Polecam polskojęzyczna stronę: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prorosyjscy-aktywisci-pobili-bylego-gubernatora-donbasu-video
No tak, ale to Polacy redagują, czyli wg Pana kłamią?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znowu coś dziwnego widzę; paru ludzi rzuca się na kogoś, kto trzyma rosyjską flagę państwową, wyrywa mu ją (ale nic złego jej nie robią); ten ktoś ucieka, najwyraźniej w pełni sprawny.

Jeśli Pan to porównuje np. do bicia i poniżania w wykonaniu PS, to ja też mam materiał:

http://www.youtube.com/watch?v=GGDklu1ZFjo

Komentarz został ukrytyrozwiń

proszę innę zagraniczne doniesienie: http://news.liga.net/video/politics/994069-prorossiyskie_aktivisty_izbili_eks_gubernatora_donbassa_shishatskogo.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Darku, podany przez Pana dodatkowo materiał z donieckiej telewizji również nie potwierdza Pana doniesienia. Ponadto EuroNews dziś o 22.05 podały, że w Doniecku "nikt nie ucierpiał", a tylko wybito parę szyb w oknach na pierwszym piętrze, którędy "wiecujący" wdarli się do środka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będę oceniał Pańskiego poczucia humoru

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.