Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

806 miejsce

Prośba o pomoc finansową na rehabilitację

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Jestem podopiecznym Fundacji "Zdążyć z Pomocą".

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od samego początku mojego życia walczę z tą chorobą, która jest nieuleczalna z medycznego punktu widzenia. Można jedynie walczyć z pogarszającą się sprawnością fizyczną. Koszt turnusu jest bardzo duży i przekracza możliwości budżetu domowego, dlatego też proszę Was o odwiedzenie oficjalnej strony, na której umieściłem apel mojej mamy do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca.

Subkonto na które wpływają środki finansowe na rehabilitację, jest w Fundacji "Zdążyć z Pomocą". Przed ukończeniem 18-go roku życia mogłem liczyć na Fundację Polsat i TVN "Nie jesteś sam". Jednakże, teraz, gdy jestem już dorosły, nie obejmuje mnie pomoc wspomnianych fundacji.

Setki apeli wysyłanych drogą listowną do firm niestety nie przyczyniły się do zwiększenia środków na koncie w fundacji. Część firm w ogóle nie odpisała, nie zwróciła wysłanego apelu. Niektóre firmy odesłały materiały (apel) i listy, w których stwierdzały, że z powodu "trudnych warunków gospodarczych" nie są w stanie przekazać jakiejkolwiek kwoty. Na dzień dzisiejszy nie mogę podjąć żadnej pracy (renta socjalna, przyznana do końca września 2013 roku). Koszt turnusu (14 dniowy) waha się teraz w granicach 3 tysięcy złotych.

Od Kilkunastu lat jeżdżę na rehabilitację do ośrodka w Stobnie k/Piły. Co roku muszę choć raz być na takim turnusie by choroba się nie postępowała. Szczególnie proszę o tzw. 1 procent podatku :) Jeden procent kilku tysięcy użytkowników jest bezcenny :) Proszę o nagłośnienie sprawy i drobne darowizny na sfinansowanie turnusu.

z poważaniem
Tomasz Przybył (FadeMind)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Witam Państwa
Ja osobiście wspieram fundację o nazwie Szlachetny Gest. W zakresie ich działań jest także rehabilitacja dziecięca.
Aby działania tej fundacji mogły być prowadzone na jeszcze większą skalę zachęcam do wsparcia fundacji.
Szczególnie zapraszamy przedsiębiorców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.