61378 miejsce

Prosto z boiska II ligi wschodniej. Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Relacja z meczu 5. kolejki II ligi wschodniej: Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

W 5. kolejce II ligi wschodniej, Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał na wyjeździe Pogoń Siedlce 3:0 (1:0). Jest to pierwsze ligowe zwycięstwo podopiecznych Tomasza Reginisa w tym sezonie.

Świt kolejny raz przed wyjazdowym spotkaniem przeżył liczne przygody podczas podróży. Liczne remonty dróg doprowadziły, że piłkarze z Nowego Dworu Mazowieckiego pojawili się na stadionie w Siedlcach dopiero 50 min przed meczem. Jak się jednak potem okazało, nie przeszkodziło to zawodnikom w dobrej postawie na boisku.

Od pierwszych minut lepsi na placu gry byli goście. Dłużej utrzymywali się przy piłce i stwarzali sobie więcej dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika. Gospodarze za to byli zdecydowanie zespołem słabszym, który swoich szans upatrywał w kontrach i stałych fragmentach gry. Dobra postawa Świtu doprowadziła do zdobycia bramki. Po bardzo dobrym strzaleOdong Obem w 34. min pokonał bramkarza gospodarzy. Niewątpliwie dużą role przy golu odegrała również piłka firmy Adidas, której charakterystyką jest nieprzewidywalny dla golkipera lot. Do końca pierwszej połowy goście kontrolowali grę na boisku i na przerwę zeszli z jednobramkowym prowadzeniem.