Prosto z boiska II ligi wschodniej. Świt - Puszcza

Relacja z meczu 4. kolejki II ligi wschodniej: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice / Fot. www.mksswit.plW meczu 4. kolejki II ligi wschodniej, Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował przed własną publicznością z Puszczą Niepołomice 1:1 (0:0).

Od pierwszych minut na boisku lepsi byli zawodnicy Puszczy Niepołomice, jednak defensywa Świtu, a zwłaszcza stojący w bramce Michał Bigajski zapobiegali utracie bramki. Goście więcej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji, nie byli jednak w stanie żadnej zamienić na zdobycz bramkową. Po pierwszej części gry mieliśmy bezbramkowy remis.

Dwanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy nieoczekiwanie bramkę zdobył Świt. Strzelcem gola, który zarazem był pierwszym w barwach Świtu, strzelił Patryk Zych. Niestety gospodarze nie wykorzystali szansy na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, gdyż w 65. minucie gry wynik wyrównał David Paul. Ostatnie 25 minut to przewaga Puszczy, która marnowała kolejne okazje do zdobycia gola. Do końca meczu więcej bramek już nie padło, Świt zremisował z Puszczą 1:1.Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice / Fot. www.mksswit.pl

Zdecydowanie bardziej zadowoleni z wyniku powinni być piłkarze gospodarzy, gdyż z przebiegu całego spotkania Puszcza była zespołem lepszym. Wiele razy z opresji swój zespół ratował Michał Bigajski, który rozegrał bardzo dobre zawody. "Szkoda że nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia, szczególnie iż mecz graliśmy przed własną publicznością. Musimy się jednak cieszyć nawet z tego jednego punktu." - powiedział bohater spotkania. W następnej kolejce Świt zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Bramki: Zych (57) - Paul (65)

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!