Facebook Google+ Twitter

"Prosto z serca...", czyli jak walentynki świętują seniorzy

W dzień świętego Walentego dolnośląscy seniorzy mogli uczestniczyć w niezwykłym koncercie zatytułowanym "Prosto z serca...", na którym wystąpiły przeróżne zespoły ludowe. Wspólne śpiewanie i długie oklaski rozgrzały serca do czerwoności.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Organizatorzy koncertu: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Stowarzyszenie Ludzi Wieku Senioralnego, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, TVP3 Wrocław, Ośrodek Kultury i Sztuki, Dolnośląska Rada ds. Seniorów oraz Odra-Film. Fot. Marta Sz
Organizatorzy koncertu: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Stowarzyszenie Ludzi Wieku Senioralnego, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, TVP3 Wrocław, Ośrodek Kultury i Sztuki, Dolnośląska Rada ds. Seniorów oraz Odra-Film. Fot. Marta Sz

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Dobry pomysł na wyciągnięcie seniora z domu. Takie imprezy powinny być częściej, nie tylko w walentynki. Jest mnóstwo świąt i okazji do świętowania.
http://www.bycseniorem.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

...bo była Jutrzenka z Bolesławca , a resztę można sobie podarować,
z ukłonem D.

Komentarz został ukrytyrozwiń

doskonałe zdjęcia,artystyczne, widać
duży talent i wyczucie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również byłam na koncercie i bardzo mi się podobał, oby były częściej. Seniorzy chętnie bywają na takich koncertach i chętnie potem oglądają je w internecie. Podziwiam wielki wkład pracy włożony przez organizatorów,między innymi przez nasze miłe Panie bibliotekarki p.Mirkę i p.Beatę , a także p.Marię B. ze Stowarzyszenia Ludzi Wieku Senioralnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawie poprowadzony koncert. Ładne stroje tańczących, skoczne melodie, kamery skierowano na rożne twarzy (czasem nie piękne - ale uważam że prawdziwe i natu-ralne)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jeszcze dodam koniecznie: seniorzy, uczestnicy kursów komputerowych – o których w serwisie już pisałaś – chętnie serfują w internecie.
A to będzie dla nich miła niespodzianka - zobaczyć siebie tutaj wirtualnie. I jaka świetna okazja, aby pochwalić się rodzinie i znajomym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na koncercie byłam – z seniorami się bawiłam! Już żaden komentarz nie jest potrzebny tej fotorelacji, którą tak barwnie i wyczerpująco przedstawiła Marta.
CZERWIEŃ, RADOŚĆ, ŚWIATŁO, BLASK – tylko tyle od siebie mogłabym dodać, ale to wszystko właśnie widać na tych zdjęciach... Dziękuję Ci, Marto, "prosto z serca"...
Sprawiłaś wielką radość naszym seniorom. To było piękne spotkanie, takie niecodzienne. A Ty to umiałaś pokazać i oddać klimat tamtego niezwykłego wieczoru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę, proszę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.