Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9041 miejsce

Prostytucja - najlepszy sposób na omijanie podatków

Prostytucja jest zawodem. Może nie konwencjonalnym, nie wszędzie legalnym i niezbyt moralnym, ale pieniądze przynosi. Jak wynika z najnowszych badań, co dziesiąty polski podatnik pytany przez skarbówkę o źródło dochodów, bez skrępowania oświadcza, że pieniądze przynosi mu świadczenie usług seksualnych.

Prostytutki na ulicy w Pattaya rozmawiają z potencjalnymi klientami / Fot. Uznanie autorstwa: Kay Chernush for the U.S. State DepartmentIstnieje taka praca, z której dochody w świetle polskiego prawa nie podlegają rygorom opodatkowania. Takim rodzajem działalności jest prostytucja. Nierząd stał się łatwym sposobem potwierdzenia w urzędzie źródła wysokich dochodów. Ale czy faktycznie co dziesiąty polski podatnik sprzedaje swoje ciało? Ta sprawa zainteresowała fiskus, który od niedawna wymaga dowodów. Osoby, które nie potrafią potwierdzić, że naprawdę zajmują się prostytucją, będą musiały podatki zacząć płacić.

- Za dowód może posłużyć faktura z hotelu, zdjęcie, notatka z "kalendarza pracy" lub maile od klientów - mówi Agnieszka Pawlak, rzeczniczka Izby Skarbowej w Łodzi (cytuje "Gazetę Wyborczą" portal internetowy Wirtualna Polska). Takich dowodów nie jest w stanie przedstawić ponad połowa podatników deklarujących takie źródło dochodów.

Jak podają specjaliści z Wynagrodzenia.pl (strony internetowej, monitorującej zarobki Polaków), zarobki w polskim seksbiznesie zależą od wieku osoby świadczącej usługę, a także od wielkości miasta.
18-latki zarabiają średnio 180 zł za godzinę, 50-letnie panie mogą liczyć na 110 zł
Całonocna usługa zmniejszy objętość portfela średnio o 1200 zł w Krakowie, 1400 zł w Gdańsku i o 1500 zł w stolicy. Najniższe stawki odnotowano w Poznaniu - 900 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

sexbook
  • sexbook
  • 28.01.2012 16:20

najlepsze dziewczyny w Twojej okolicy ;) www sexbook com pl ;) sprawdź

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.