Facebook Google+ Twitter

Protest kibiców lubelskiego Motoru trwa nadal

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-10-08 21:23

Puste trybuny, kibice przed stadionem - tak wyglądają ostatnie spotkania drugoligowej drużyny piłkarskiej Motoru Lublin.

W miniony weekend odbyło się drugie z rzędu spotkanie piłkarzy Motoru Lublin na własnym stadionie przy niemalże pustych trybunach. Chociaż kara, jaką nałożył na klub PZPN po burdach, jakie miały miejsce na meczu z Lechią Gdańsk już się skończyła, kibice jednak nie chcą wchodzić na stadion. Powodem protestu jest wprowadzenie przez klub specjalnych kart kibica. Władze klubu nie zamierzają rezygnować z wprowadzenia kart, gdyż mają one w przyszłości ułatwić identyfikację najbardziej agresywnych uczestników jakichkolwiek bójek. Są także w trakcie rozmów z kilkoma sponsorami i dlatego priorytetem jest bezpieczeństwo rozgrywek.

Pierwszy mecz przy niemalże pustych trybunach odbył się w środę, kiedy Motor podejmował Stal Stalowa Wola. Lublinianie ulegli 0:1, a na trybunie od strony Bystrzycy było zaledwie kilku kibiców i wielki transparent z napisem ?Albo karty kibica, albo my?. Natomiast niedzielne zmagania Motorowców ze Zniczem Pruszków oglądała zaledwie 500-osobowa grupa sympatyków, a na stadionie także znalazły się transparenty protestacyjne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.