Facebook Google+ Twitter

Protest stoczniowców przed komisariatem policji w Gdańsku

Związkowcy ze Stoczni Gdańskiej, wyszli dzisiaj na ulice w strojach mikołajowych, by przeciwstawić się metodom jakie stosuje policja, w ustalaniu nazwisk stoczniowców, którzy brali udział w październikowym proteście przed Urzędem Marszałkowskim.

Protest stoczniowców. / Fot. Małgorzata MichnowiczDzisiaj około godziny 10 na ul. Piwnej w Gdańsku przed komisariatem policji zebrała się grupa stoczniowców. Jak sami mówią, przyszli przypilnować, by po przesłuchaniach kolegów, wypuszczono ich do domu. Przesłuchania te są prowadzone w sprawie ostatniego bojkotu przed Urzędem Marszałkowskim, w którym doszło do niepotrzebnych aktów agresji, strzelania petardami oraz podpalanie opon.

Stoczniowcy w czapkach mikołajowych. / Fot. Małgorzata Michnowicz– My przyszliśmy tutaj w pokojowych nastrojach, stąd czapki mikołajowe i cukierki, które rozdajemy – mówią pikietujący.
Związkowcy obawiają się, że nowa ekipa rządząca może wstrzymać prywatyzację Stoczni Gdańskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

(+) A może stoczniowcy pozostaną na Piwnej do godz. 16 i wezmą udział w zapalaniu lampek na choince, która stanie przy ścianie bazyliki ? :)
Swoją drogą już daaaawno w prasie pojawiła się informacja, że posterunek policji zostanie przeniesiony z ul. Piwnej w inne miejsce. I co? I nic - nic się nie zmieniło :)
Brawo Małgosiu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za dobry materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A widzisz, jednak potrafisz pisać :) Świetna relacja (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.