Facebook Google+ Twitter

Protesty w Wenezueli. 22-letnia miss zastrzelona podczas demonstracji

Podczas antyrządowej demonstracji w Valencii nieznani sprawcy, poruszający się na motorach, zaczęli strzelać do uczestników protestu. Ofiarą strzelaniny została Genesis Carmona, miss piękności wenezueli. Zmarła w szpitalu od postrzału w głowę.

Miss piękności Wenezueli zastrzelona podczas demonstracji / Fot. Diego UrdanetaGenesis Carmona, która otrzymała tytuł Miss Turystyki północnego stanu Carabobo w 2013 r., padła ofiarą strzelaniny w mieście Valencia. 22-latka została postrzelona w głowę przez zamaskowanych napastników, którzy otworzyli ogień do uczestników antyrządowej demonstracji. Sprawcy poruszali się na motorach. Carmona zmarła na oddziale intensywnej opieki w szpitalu w Valencii - ja podaje tokfm.pl

Jak opisuje policja, w wyniku strzelaniny ucierpiało jeszcze 7 innych osób.

Wtorkowa demonstracja miała na celu pokazanie poparcia dla litera opozycji Leopoldo Lopeza, który został aresztowany tego samego dnia.

Przypomnijmy, że antyrządowe manifestacje trwają od kilku tygodni. Ludzie protestują głównie przeciwko kryzysowi gospodarczemu. Demonstranci domagają się dymisji prezydenta Nicolasa Maduro, którego obwiniają m.in. za wzrastającą inflację, a także braki żywności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.