Facebook Google+ Twitter

Prowincja pełna marzeń - wysyłamy książki Kasi Enerlich Autorom!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-06-23 09:44

Oto lista osób, którym wyślemy książkę.

Jolanta Paczkowska
Katarzyna Blak
Paweł Dudek

O co chodziło?

W księgarniach można już kupić książkę Katarzyny Enerlich, autorki Wiadomości24.pl, zatytułowaną "Prowincja pełna marzeń". Tytuł ukazał się nakładem Wydawnictwa MG, a my mamy dla Autorów 3 egzemplarze tej pozycji.

Chętnie oddamy je w ręce tych, którzy jako pierwsi zgłoszą się po książkę przez email (piszcie na: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl). W mailu, zatytułowanym "Prowincja", napiszcie swój adres, imię, nazwisko oraz wklejcie link do profilu w naszym serwisie. Listę osób, którym wyślemy "Prowincję pełną marzeń" ukaże się w tym materiale po wyczerpaniu egzemplarzy książki.

Więcej na temat pozycji możecie dowiedzieć się, czytając tekst zamieszczony poniżej oraz odwiedzając stronę: http://www.prowincjapelnamarzen.pl/.

O książce

Książka / Fot. Wydawnictwo MGNajważniejsze to mieć w swoim życiu miejsce, w którym będzie robiło się rzeczy naprawdę potrzebne. Miejsce, które najpierw będzie marzeniem, utkanym z ulotnych myśli i nadziei, a potem, dzięki niewytłumaczalnym, a jakże potrzebnym splotom okoliczności, przemieni się w dotykalną rzeczywistość.

Już niedługo usiądę we własnym domu, słuchając pękania drewnianych ścian. Będzie wiosna. Otworzę szeroko drzwi i wpuszczę trochę świata. Powietrze zagra szpakami, w górze odezwie się klangor żurawi. A potem przejdzie lato i złote nawłocie w ukłonie do ziemi obwieszczą jego koniec. I ja w tym wszystkim pogodzona z naturą, światem, przemijaniem. Pochłonięta codzienną magią tego świata. Marzenia naprawdę się spełniają.


Pełna wdzięku i świeżości współczesna powieść, będąca hołdem dla uroków polskiej prowincji, w której splata się wątek Mazur dzisiejszych i przedwojennych, czyli byłych Prus Wschodnich. Główną bohaterką jest dziennikarka lokalnego czasopisma, której los stawia na drodze paskudnego szefa, a zaraz potem Niemca poszukującego rodzinnych korzeni. Przedwojenna historia, która zresztą wydarzyła się naprawdę, uruchamia lawinę wydarzeń współczesnych. Wśród przepięknego krajobrazu mazurskiego rozgrywają się wielkie i małe historie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy nie zajrzałam tu za późno?
Prośbę swą motywuję tym: link :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.