Facebook Google+ Twitter

Proxima: Eastwest Rockers, Grubson i Vavamuffin na 5-lecie

5-lecie Karrot Kommando, wydawcy i impresario wielu gwiazd muzyki alternatywnej, w tym Eastwest Rockers, Grubsona i Vavamuffin, hucznie obchodzone będzie w warszawskiej Proximie. Pierwsza impreza już w czwartek - wystąpi Eastwest Rockers.

Eastwest Rockers wystąpi 25 lutego na koncercie w warszawskiej Proximie / Fot. Jan SzymańskiNajpopularniejszy polski soundsystem z gatunku reggae i dancehall gościł będzie podczas pierwszej imprezy organizowanej z okazji pięciolecia istnienia agencji. Tłumnie przybywający na żywiołowe koncerty EWR fani jamajskich brzmień będą mieli kolejną okazję, aby podziwiać ten wrocławsko-opolski skład już 25 lutego, czyli w najbliższy czwartek.

Kolejnymi gwiazdami cyklu w Proximie będą Grubson i Vavamuffin. Grubson, którego charakterystyczny głos i ostre, pełne humoru teksty, przepełniają debiutancką płytę "O.R.S", wystąpi 11 marca. Vavamuffin, znane rzeszom fanów reggae i raggamuffin w całej Polsce, zagości w Proximie 8 kwietnia.

Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando jest impresario takich artystów, jak Żywiołak, Świetliki, Paprika Korps, Vavamuffin, Eastwest Rockers, Grubson, Pablopavo, Junior Stress, Ragana, Ras Luta i innych. Od pięciu lat prowadzi także działalność wydawniczą - wychodząca w marcu tego roku szósta płyta zespołu Paprika Korps będzie trzydziestym wydawnictwem płytowym agencji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Warszawa potrzebuje dobrych recenzentów od imprez. Dobra jakość w stolicy przekłada się na jakość w prowincji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.