Facebook Google+ Twitter

Pruszków. Pierwsze regionalne targi mieszkaniowe coraz bliżej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-14 11:26

W weekend 17 i 18 marca odbędzie się pierwsza edycja WPR Targów Mieszkaniowych. W jednym miejscu i czasie zaprezentowana zostanie oferta nieruchomości z zachodniej części regionu podwarszawskiego i Ursusa. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

WPR Targi Mieszkaniowe to pierwsza regionalna giełda nieruchomości na Mazowszu. Na imprezie swoją ofertę przedstawi kilkudziesięciu wystawców – deweloperów, samorządów, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami.

Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące tylko podczas trwania imprezy. Goście będą mogli zapoznać się również z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego i aranżacji wnętrz.

Dla gości imprezy przygotowanych zostanie wiele atrakcji, m.in. konkurs z nagrodami, targowy klub malucha prowadzony przez brwinowskie przedszkole Tuptuś i kawiarnia targowa, której operatorem będzie sieć hoteli i restauracji ComfortExpress.

Podczas targów będzie działać punkt informacyjny, w którym wszyscy goście otrzymają katalog targowy prezentujący regionalne oferty mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego. Zorganizowana zostanie również specjalna strefa porad, w której wszyscy bezpłatnie uzyskają odpowiedzi na pytania z zakresu prawa, finansowania inwestycji oraz aranżacji wnętrz.

Goście odwiedzający targi będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieni się ich sąsiedztwo w przyszłości. W specjalnej strefie znajdą się stoiska samorządowe, gdzie gminy przedstawią plany inwestycyjne na najbliższe lata.

Targi są imprezą ogólnodostępną - wstęp jest wolny. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Jana Starzyńskiego.
(Milena Skoczylas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.