Facebook Google+ Twitter

Prywatyzacja polskiej służby zdrowia lekiem dla szpitali?

O takiej formie ratunku dla polskiej służby zdrowia mówi się już od dawna. Ale czy rzeczywiście pomoże ona uzdrowić zadłużone szpitale? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

 / Fot. Materiały prasowe Patio TV Większość Polaków narzeka na obecne funkcjonowanie służby zdrowia. Wprowadzenie w 1997 roku Kas Chorych, a potem w 2004 roku Narodowego Funduszu Zdrowia, nie pomogło w poprawieniu funkcjonowania zdrowotnej machiny.

Jednym z pomysłów, który wraca jak bumerang, jest prywatyzacja szpitali. A może lepiej od razu wykupić abonament w prywatnych lecznicach, których jest w naszym kraju coraz więcej? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Ewa Kralkowska, była wiceminister zdrowia w rządzie Leszka Millera.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę uliczną. Zapytaliśmy przechodniów co by zrobili aby polska służba zdrowia miała się lepiej. Zapraszamy także do udziału w sondzie internetowej.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia", Jakub Karykowski przedstawi porcję najświeższych informacji i ciekawostek z serwisu Wiadomości24.pl.

We wczorajszym przeglądzie Jakub mówił miedzy innymi o wizycie Vaclawa Klausa w Warszawie, strajku użytkowników portalu Nasza-klasa oraz o tym co można znaleźć w polskim chlebie.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.